• Informacje na temat:

  najbogatszych ludzi

Artykuły na temat: najbogatszych ludzi
 • Robert Lewandowski wśród 100 najbogatszych Polaków. Jego majątek to prawdziwa fortuna!

  Robert Lewandowski (29 l.) ostatnich dni nie może zaliczyć do udanych. Reprezentacja Polski, której jest kapitanem i liderem, w fatalnym stylu pożegnała się z mundialem w Rosji. Na polu sportowym piłkarz nie odniósł sukcesu, ale jest coś, co może świętować. Okazuje się, że trafił na listę 100 najbogatszych Polaków! Ile wynosi jego majątek?

 • Angelina Jolie apeluje o pomoc dla uchodźców z Syrii

  Angelina Jolie wezwała społeczność międzynarodową do zapewnienia ochrony uchodźcom z ogarniętej wojną domową Syrii. "To okropne, widzieć jak tysiące uchodźców toną u brzegów najbogatszego kontynentu" - powiedziała gwiazda na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ.

 • Ilona Łepkowska: Nie muszę być najbogatsza na cmentarzu

  A kto namówił panią do napisania trzeciej części kultowego filmu "Kogel-mogel"? Ludzie - aktorzy, fani... Wie pani, że w mediach społecznościowych jest nawet strona poświęcona filmowi, są słynne...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Grażyna Kulczyk żali się: Nie lubimy zamożnych ludzi!

  ...działalności charytatywnej! "Nie lubimy ludzi zamożnych, bez względu na to, jak sporą część swojego majątku przeznaczają na szlachetne cele. Niezależnie od tego, ile bym zrobiła, jak bardzo(...) istotna sprawa. Szach i mat. Dla mnie dużo ważniejsze jest, że zbudowałam fundację, która od 10  lat pozwala młodym na znakomity start, uczy ludzi sztuki, organizuje wystawy" - żali się w rozmowie...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Założyciel Amazona Jeff Bezos rozwodzi się po 25 latach małżeństwa!

  Jeff Bezos (54 l.), założyciel Amazona, właściciel gazety "The Washington Post" i jeden z najbogatszych ludzi świata, rozwodzi się z MacKenzie Bezos (48 l.) po 25 latach wspólnego życia.

 • Członkowie irlandzkiej grupy U2 są najbogatszymi muzykami w Irlandii! Według brytyjskiego magazynu "OK!", zarobili oni w zeszłym roku w sumie 55 milionów dolarów. Wynik ten pozwolił im zająć dziewiąte miejsce na liście najbogatszych ludzi w ich ojczyźnie.

 • "Beverly Hills, 90210": Brian Austin Green - człowiek, który nienawidzi sławy

  Briana Austina Greena pamiętamy głównie z dwóch powodów - roli Davida Silvera w "Beverly Hills, 90210" oraz związku z przepiękną Megan Fox. Co wyszło mu na lepsze? Tego dowiecie się z naszego tekstu, a perypetie jego bohatera możecie śledzić codziennie od poniedziałku do piątku na CBS Drama.

 • Najbogatsze "pary" świata

  Amerykański dwutygodnik "Forbes" przygotował kolejną listę najbogatszych ludzi świata. Tym razem znalazły się na niej... najlepiej zarabiające ekranowe pary.

Zdjęcia na temat: najbogatszych ludzi
Dyskusje na temat: najbogatszych ludzi
 • Re: Grzech Fatmagül

  W dodatku się okazało, że majątek kochasia mieści się w pierwszej setce najbogatszych ludzi świata, prawdopodobnie jest to więc najbogatszy Turek na Ziemi :) Wystarczyło siedzieć koło takiego na weselu, a potem złamać obcas :)))))

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe!

  prosta! Reklamodawcy naciskają na obniżanie targetu. Seriale z obsadą strych ludzi nie prowokują sprzedaży za pośrednictwem reklam produktów skierowanych do odbiorców "najbogatszych", młodych! Jeśli

 • Re: "Prawdziwe uczucie": Nie przypominam Kendry!

  najpopularniejszych i najbogatszych ludzi. Są nieszczęśliwi mają liczne problemy np. alkohol, narkotyki, nieudane i liczne związki. Znałem jednego , który był bardzo popularny i dosyć bogaty. Jego tożsamości nie będę(...) ludziom. Oczywiście na początku kariery było znakomicie, ale z czasem coraz gorzej. Dlatego ja się ciesze ze jestem tym kim jestem. Czyli sobą nie jestem popularny i obrzydliwie bogaty, ale mam swoje zasady