• Informacje na temat:

  najcenniejsze

Artykuły na temat: najcenniejsze
 • To, co najcenniejsze

  Profesor Bart zgłasza się w końcu na psychoterapię do doktor Anity Iwanowicz. Wiktoria wraca po urlopie do pracy akurat w dniu, gdy do szpitala przyjeżdża...

 • "Brud" : Psychol z Edynburga

  Wizualna wizytówka głównego bohatera ekranizacji powieści Irvine'a Welsha "Brud", granego przez Jamesa McAvoya sierżanta Bruce'a Robinsona? Po nocy spędzonej w aucie "zły policjant" przeczesuje dłonią przetłuszczone włosy, przepłukuje usta łykiem wódki prosto z butelki, otwiera drzwi, wymiotuje, na pudełku od płyty CD usypuje kreskę kokainy i na pełnym speedzie rusza do akcji. Ktoś się jeszcze dziwi, że tytułowy "brud" (filth) to slangowe określenie gliniarza?

 • Najcenniejszy spadek

  "Najcenniejszy spadek Dziadek dochodzi do wniosku, że zmarnował życie, bowiem niczego cennego nie zostawi w spadku swoim potomnym. Równolegle policjant...

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest - według najnowszego rankingu magazynu "Forbes" - najcenniejszą polską aktorką. Spośród wszystkich znanych z seriali gwiazd to właśnie ona liczyć może na najwyższe honoraria za udział w kampaniach reklamowych...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" i Marysia z nowego serialu Tadeusza Lampki "W rytmie serca", jest - według rankingu "Forbes'a" - najwyżej wycenianą aktorką wśród najcenniejszych polskich celebrytów. Listę "25 Najcenniejszych Polskich Gwiazd 2017" zamyka Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia".

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) na brak pracy z pewnością nie może narzekać. To jest jej czas i aktorka postanowiła go wykorzystać w stu procentach. Nic więc dziwnego, że o jej zarobkach zaczynają krążyć legendy...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

Zdjęcia na temat: najcenniejsze
Wideo na temat: najcenniejsze
 • "Drogi wolności": Odcinek 2.

  Kraków pod zaborem austro-węgierskim, tuż przed świętami Bożego Narodzenia 1917. Ostatni rok Wielkiej Wojny. Kiedy mężczyźni walczą o nowy, wspaniały świat, kobiety pozostawione w domach biorą sprawy w swoje ręce. Firma Ignacego Biernackiego „PANORAMA” ma pójść pod młotek mimo nieobecności właściciela. Siostry Biernackie chcą z niej uratować to, co najcenniejsze. Ukrywają też wiadomość o plajcie

 • Złota dama

  Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata (Ryan Reynolds) rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta "Złota Adela". Dla Marii...

 • "M jak miłość": Odcinek 1419.

  Natalia przyjeżdża do Grabiny z małą Hanią i wyznaje bliskim, że rozstała się z Frankiem. Kisielowa zaczyna ostrą walkę z Banachem o stanowisko sołtysa. Tymczasem lokalną przychodnię odwiedza żona Banacha, a Maria i Agata zauważają na jej ciele siniaki. Od razu podejrzewają, że kobieta jest ofiarą przemocy w rodzinie. Bartek postanawia dać Uli swoją najcenniejszą, rodzinną pamiątkę: pierścionek, który należał przed laty do jego matki.

 • Sala samobójców

  Nick to nie imię. Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w...

Dyskusje na temat: najcenniejsze
 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  Najcenniejsze buhaha chyba dlatego że najwięcej kasy zachlannie zwija

 • Re: "Demakijaż": Weronika Rosati

  Najcenniejsze aktorka polskiego kina to jakiś żart konby się usmial

 • Re: "Herkules": Legendarny bohater. Co stało się z Kevinem Sorbo?

  pamiętam jak się zbierało karteczki do segregatora i wymieniało w szkole te z Herculesem były najcenniejsze każde dziecko bawiło się w Herculesa super serial

 • Re: "M jak miłość": Córki znanych aktorek czekają na swoje... pięć minut sławy!

  Bzdety, lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo. Ja z autopsji bardzo polecam kurację ziołami Tybetańskimi www odchudzanieziolatybetanskie pl i więcej ruchu. Naprawdę jestem mocno zaskoczona działaniem ziół Tybetańskich i ich skutecznością.

 • Re: "M jak miłość": Pobije ją do nieprzytomności!

  Bzdety, lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo. Ja z autopsji bardzo polecam kurację ziołami Tybetańskimi www odchudzanieziolatybetanskie pl i więcej ruchu. Naprawdę jestem mocno zaskoczona działaniem ziół Tybetańskich i ich skutecznością.

 • Re: Przez chorobę nie mogli wrócić do grania

  Wracaj do zdrowia człowieku bo zdrowie jest najcenniejsze w naszym życiu. A hejterom na pohybel!

 • Re: "M jak miłość": Toasty i kłamstwa

  Olać te bzdety a lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy. Ja z autopsji bardzo wszystkim polecam kurację Tibetan herbs. www odchudzanieziolatybetanskie pl to oryginalne Zioła Tybetańskie na odchudzanie. Naprawdę jestem mocno zaskoczona ich skutecznością działania.

 • Re: "M jak miłość": Marcin wyjedzie z Polski?

  Bzdety, lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo. Ja z autopsji bardzo polecam kurację ziołami Tybetańskimi www odchudzanieziolatybetanskie pl Naprawdę jestem mocno zaskoczona działaniem ziół Tybetańskich i ich skutecznością.

 • Re: "Paradoks": Bogusław Linda i Katarzyna Chrzanowska byli w sobie do szaleństwa zakochani...

  Bzdety, lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo. Ja z autopsji bardzo polecam kurację ziołami Tybetańskimi www odchudzanieziolatybetanskie pl i więcej ruchu. Naprawdę ja jestem mocno zaskoczona działaniem ziół Tybetańskich i ich skutecznością.

 • Re: "M jak miłość": Za trzecim razem się uda?

  Bzdety, lepiej zadbać o swoje zdrowie, bo to jest najcenniejsze. Coraz więcej ludzi otyłych przez te nerwy i brak czasu a może i lenistwo. Ja z autopsji bardzo polecam kurację ziołami Tybetańskimi www odchudzanieziolatybetanskie pl i więcej ruchu. Naprawdę ja jestem mocno zaskoczona działaniem ziół Tybetańskich i ich skutecznością.