• Informacje na temat:

  najchętniej oglądanym

Artykuły na temat: najchętniej oglądanym
 • "Lekarze" drugim najchętniej oglądanym serialem!

  Czwarty sezon "Lekarzy" oglądało średnio 2,4 mln widzów! Taki wynik sprawił, że serial uplasował się na drugiej pozycji pod względem oglądalności w niedzielnym paśmie pomiędzy 20:00 a 21:00.

 • Oglądalność: "Mali Giganci" liderem

  Drugi odcinek "Małych Gigantów" (14 marca) był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym. TVN-owski show zostawił w tyle tańczące gwiazdy i skoki do wody.

 • "Biblia" najchętniej oglądanym serialem zagranicznym w Polsce!

  ..."Biblia" podbiła serca widzów i uplasowała się na pierwszym miejscu listy najchętniej oglądanych seriali zagranicznych w Polsce! Gromadziła przed telewizorami średnio 2,52 mln osób. Serial był nadawany w ścisłym sobotnim prime-timie, od 19 października do 16 listopada, o godzinie 20:05. Stacja wyemitowała pięć dziewięćdziesięciominutowych odcinków. Produkcja podniosła wynik stacji...

 • Zaręczyny w "Hell's Kitchen"!

  Siódma odsłona kulinarnych igrzysk w "Hell's Kitchen" przyciągnęła przed telewizory niemal 2 mln widzów, przez co wyemitowany 21 kwietnia odcinek był najchętniej oglądanym w tej serii! W trakcie emisji programu, w grupie 16-49 Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 20,5%.

 • "Gra o tron" pobita! Jaki serial jest najchętniej oglądany na świecie?

  Adaptacja cyklu "Pieśń Lodu i Ognia" zgarnęła w niedzielę 12. statuetek Emmy i znalazła się nawet w "Księdze Rekordów Guinnessa". Jednak to nie produkcja HBO jest najchętniej oglądanym serialem na świecie.

 • Lady Gaga wystąpi w serialu

  Wokalistka Lady Gaga dołączyła do obsady piątego sezonu "American Horror Story".

 • "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  ..."Wspaniałe stulecie" jest najchętniej oglądanym serialem zagranicznym w Polsce.

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  Choć w trakcie wakacji plotki głosiły, że przyszłość "M jak miłość" na antenie nie jest pewna i serial w każdej chwili może zniknąć, ulubiona telenowela Polaków została przedłużona o nowy sezon i wciąż jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym w Polsce, tymczasem świetnie zapowiadający się 2. sezon "Drugiej szansy" ostro pikuje w dół. Co jeszcze lubimy oglądać? Sprawdźcie!

 • Brytyjczycy chwalą "Bogów"

  "Bogowie" to kolejna produkcja, która promuje polskie kino za granicą. Film o prof. Zbigniewie Relidze spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem brytyjskich mediów oraz publiczności. Obraz Łukasza Palkowskiego zbiera pozytywne recenzje wśród krytyków, a po weekendzie otwarcia znalazł się w pierwszej trójce filmów w Wielkiej Brytanii i Irlandii z największą ilością widzów przypadających na jedną kopię.

Zdjęcia na temat: najchętniej oglądanym
Wideo na temat: najchętniej oglądanym
 • "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Od 3 września w Czwórce

  3 września rozpocznie się emisja piątego już sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, przebojowej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu stała się czwartym najchętniej oglądanym serialem codziennym i zapewniła Czwórce w swoim paśmie pozycję trzeciej telewizji w Polsce i drugiej na multipleksie. W nowym sezonie nie zabraknie dramatycznych i zaskakujących sytuacji, choć widzowie

Dyskusje na temat: najchętniej oglądanym