• Informacje na temat:

  najciekawsze budynki

Artykuły na temat: najciekawsze budynki
 • Skompletuj wyprawkę szkolną i wygraj super nagrodę!

  ...nawet w najtrudniejszych warunkach, tj. namiotów, które zastępują budynki szkoły, pomocy dydaktycznych, tabliczek do pisania kredą, zeszytów, ołówków. Przywilejem dorosłych jest to, że mogą dawać...

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • Krzysztof Kiersznowski: Pierwszy raz ojciec odszedł, gdy miałem 15 lat

  Warszawiak w czwartym pokoleniu. Jego przodkami byli Jaćwingowie, lud zbójów. Krzysztof Kiersznowski (67 l.) zdradza swe nieznane losy. - Moje relacje z ojcem były różne. Parę lat nie rozmawialiśmy, potem się poprawiło - opowiada. Największy bunt przechodził w ósmej klasie. Za słowa o Ruskich niemal wyrzucili go ze szkoły...

 • Nowa Muzyka w Katowicach

  W piątek startuje czwarta edycja festiwalu tzw. nowej muzyki - prezentującego najciekawszych twórców, których nagrania wpłynęły w ostatnich latach na światową scenę muzyki elektronicznej. Impreza odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Katowicach.

 • Serialkon 2015, czyli krakowskie święto seriali

  Seriale kryminalne? Sherlock Holmes? Marvel Cinematic Universe? Jessica Jones? Czy w końcu seriale naszego dzieciństwa? Na te tematy zażarcie dyskutowali uczestnicy II edycji Serialkonu.

 • Smak "Toffi" w Berlinie

  Dziesięć najciekawszych polskich filmów niezależnych z ostatnich dwóch lat zaprezentuje niemieckim widzom toruński festiwal filmowy "Toffi". Rozpoczynające się w środę 26 kwietnia pokazy tworzą filmową część festiwalu "Terra Polska", największej w Niemczech prezentacji polskiej sztuki. Berlińczycy zobaczą m.in. nominowany kilka dni temu do studenckiego Oscara "Melodramat" Filipa Marczewskiego.

 • Wielkie zmiany na Wspólnej!

  ...i odnowioną kuchnię! Najciekawsze jednak jest to, że dziedziniec, który w poprzedniej lokalizacji stanowił wyłącznie dekorację i mieścił się we wnętrzach hali zdjęciowej, aktualnie jest prawdziwym dziedzińcem na zewnątrz, z prawdziwym niebem i żywymi kwiatami. Budynki wokół niego to prawdziwa stalowa konstrukcja, która ma wytrzymać każdą pogodę. Parapetówka u młodych Hofferów W 1599. odcinku "Na...

 • Filmoteka Narodowa szuka nowej siedziby dla swojego kina. Niezależnie od tego, gdzie przeniesie się Iluzjon, w nowe lokum trzeba zainwestować.

 • "Dredd 3D": Krwawy sędzia

  "Dredd 3D" to remake filmu "Sędzia Dredd" (1995), w którym w tytułowego bohatera wcielił się Sylvester Stallone. W najnowszej produkcji w roli krwawego sędziego wystąpił Karl Urban.

 • Ona lubi improwizować

  Jej bohaterka - Monika wreszcie jest szczęśliwa, a to ... powód do niepokoju dla Jolanty Fraszyńskiej. Obawy u aktorki pojawiły się, kiedy jej postać w serial u "Na dobre i na złe" wyszła za mąż.

Wideo na temat: najciekawsze budynki
 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...