• Informacje na temat:

  najciekawsze zdjęcia

Artykuły na temat: najciekawsze zdjęcia
 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...i trzymają w ogromnym napięciu do ostatnich chwil - tłumaczy Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN. Wataha Prace na planie "Watahy" nadal trwają (zdjęcia ruszyły 9 października i potrwają...

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Netflix: Ruszają zdjęcia do serialu Agnieszki Holland

  ...najciekawsze, to co zainteresowało mnie w projekcie Joshuy Longa to próba zadania sobie pytania: co by było, gdyby ta historia potoczyła się inaczej. Alternatywna historia daje rzeczywistą możliwość zadawania...

 • Gdynia 2014: Premiera "Strefy nagości" Urszuli Antoniak

  Przedostatniego dnia 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszego filmu Urszuli Antoniak - "Strefa nagości". Reżyserka jest uznawana za jedną z najciekawszych osobowości współczesnego kina europejskiego.

 • Najciekawsza polska aktorska para XXI wieku!

  Marta Nieradkiewicz, czyli Julia Marczak-Zwoleńska z "Barw szczęścia", jest zakochana! Szczęście znalazła u boku jednego z najbardziej obiecujących polskich aktorów młodego pokolenia, Dawida Ogrodnika.

 • "TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu" : Szukając Zbigniewa Sajnóga

  Dokumentalny film "TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu" to sprawnie i przebojowo opowiedziana historia jednego z najciekawszych zjawisk kontrkulturowej sceny artystycznej na mapie Polski przełomu lat 80. i 90. Naszpikowany licznymi archiwaliami oraz współczesnym komentarzem czołowych członków ruchu - na czele z Pawłem Konjem Konnakiem i Tymonem Tymańskim - obraz Bartosza Paducha jest przy okazji interesującą próbą naszkicowania portretu lidera TOTART-owej zawieruchy - poety i performera...

 • Polskie gwiazdy wyprzedzają modę (zobacz zdjęcia!)

  Na gali urodzinowej Polsatu było niczym na festiwalu w Cannes. Kreacje naszych gwiazd wprost olśniewały, co najciekawsze jednak, okazuje się, że nasze panie mają prawdziwego nosa do mody i wręcz wyprzedzają nadchodzące trendy.

 • Justin Bieber znów wyśmiany przez internautów

  Wokalista nie liczył chyba na takie reakcje na jego udział w kampanii Calvina Kleina.

 • ...! Zebraliśmy dla was najciekawsze zdjęcia z profili naszych "księżniczek", dzięki czemu będziecie mogli zobaczyć, jak mieszkają, żyją i odpoczywają! Nie sądziliśmy, że aż tyle może je łączyć...

 • "Strefa nagości" Urszuli Antoniak w kinach od 12 czerwca

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak, zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu, wejdzie do kin 12 czerwca.

Zdjęcia na temat: najciekawsze zdjęcia
Wideo na temat: najciekawsze zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Chińczyk na wynos

  W romantycznej scenerii, w ślicznie udekorowanej łodzi, nad pięknym jeziorem przystojny młody człowiek chce się oświadczyć ukochanej. Nagle dzieje się coś dziwnego - z nieba spada… krowa, wprost na zakochaną parę. Mrukliwy Roberto prowadzi w Buenos Aires sklep żelazny. Z pogardą patrzy na klientów i wykłóca się z producentami gwoździ o swoje zamówienia. Jego życie jest spokojne i uporządkowane. Tylko pozornie. Roberto pasjami przeczesuje prasę codzienną w poszukiwaniu pikantnych, pełnych...

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: najciekawsze zdjęcia
 • Re: Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  Najbardziej mnie ciekawi ekranizacja powieści Żulczyka ,,Ślepnąc od świateł". Niedawno zaczęły się zdjęcia. To może być hit. Od kilku lat HBO tworzy w Polsce dobre seriale w oparciu o dobre scenariusze. No i nie zatrudniają ,,gwiazd", tylko profesjonalnych, doświadczonych aktorów. Ale tu o tym nic nie piszą, bo nic nie wiedzą.

 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  Nieważne co piszą i jakie zdjęcia pokazują, ważne, że nie przekręcają nazwisk. Trzeba pokazać się gapiom, czy to na ściance, czy na basenie. Najciekawsze jest zdjęcie nr 6, a raczej podpis pod nim - podobno zdjęcie zrobiono w roku 200 (czyli jakieś 1800 lat temu).

 • Re: Rozterki serca

  właśnie nie ciepła klucha. Bardzo fajnie zagrana rola Małacha. Co do ról, to Paweł mówił w jednym z wywiadów, że nie ma za duzo propozycji i wybiera te, któr wydaja sie najciekawsze w fazie(...) dialogi i o wiele lepsze zdjęcia niż w produkcji TVP. Ale, jak piszesz-rzecz gustu.