• Informacje na temat:

  najciekawszy styl

Artykuły na temat: najciekawszy styl
 • Mira Kubasińska: Wielki ogień zgasł

  W latach 60. i 70. Mira Kubasińska (+61 l.) była jedną z najciekawszych kobiet polskiego rocka i bluesa. Największą popularność zdobyła z zespołem Breakout. Po rozwodzie z Tadeuszem Nalepą (+64 l.) jej życie zaczęło przypominać równię pochyłą.

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Gwiazdor pożycza ubrania od... córki

  ..."Jego bluzki! Mój tata nosi damskie ubrania - to takie zabawne. Czasem patrzę na niego i myślę sobie, że ma fajną koszulkę, ale po chwili orientuję się, ze to przecież z mojej szafy! - zdradza w rozmowie z magazynem "Vulture" córka muzyka, Liv Tyler. Niezależnie od tego, czy ojciec robi nalot na szafę córki, czy nie, Liv jest bardzo dumna ze Stevena i docenia jego ekscentryczny styl oraz...

 • Marek Piwowski: Drugie imię - ironia

  - Mam zasadę, żeby dwa razy nie mówić tego samego. Mój życiorys za każdym razem musi być inny - uważa Marek Piwowski.

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Szykuje się ślub

  Sama opowiadała o sobie, że jest "starą panną z dzieckiem", że mężczyźni trzymają się od niej z daleka, bo oni pragną, by kobieta była przystanią, a ona jest żeglującym okrętem... A tymczasem przewrotny los postawił na jej drodze Przemysława Kossakowskiego (46 l.). Koledze z telewizyjnej stacji niestraszny nietypowy styl życia sławnej podróżniczki, bo sam jeździ do najdziwniejszych zakątków...

 • Sebastian Riedel & Cree i Raz Dwa Trzy uzupełniają skład Seven Festival

  Kolejnymi zespołami, które wystąpią podczas Seven Festival 2015, będą Sebastian Riedel & Cree oraz grupa Raz Dwa Trzy.

 • Maja Sablewska upomina się o pieniądze od Górniak!

  Celebrytka dzisiaj jest gwiazdą TVN Style, gdzie prowadzi program, w którym ubiera zaniedbane Polki. Wcześniej Maja przedstawiała się jako menedżerka gwiazd. Po odbyciu stażu w roli niani dzieci(...) "podziękowała"! Bez wątpienia najciekawszy jest ten fragment, gdzie wspomina o Edzi... "Czuje wyłącznie wdzięczność za każdą chwile mojego życia zawodowego. (...) Również za tę, która nie przynosiła...

 • Natasza Urbańska: Czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  - Najbardziej boję się opery - przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera.

 • "Sama słodycz": Agnieszka Sienkiewicz nie ma patentu na relaks

  ...specyficzny styl, sposób mówienia czy nawet sposób poruszania się. Właśnie takie role dają mi duże możliwości rozwoju. A którą z serialowych ról wspomina pani najlepiej? - Ogromny sentyment mam do...

 • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

  Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

Wideo na temat: najciekawszy styl
 • Natalia Kukulska: Wybrałam drogę artystycznej wolności

  wolności i zamierza nią konsekwentnie podążać, aby ostatecznie odciąć się od wizerunku dziecięcej wokalistki. Kukulska twierdzi, że jej obecny styl muzyczny już zyskał wielu nowych odbiorców. "Zmieniłam(...) posłuchać siebie w środku, mogę pozwolić sobie na wolność bez oglądania się na oczekiwania innych" – mówi Natalia Kukulska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.