• Informacje na temat:

  najciekawszych propozycji

Artykuły na temat: najciekawszych propozycji
 • "Komisarz Alex": Robert Gonera przyjmuje tylko najciekawsze propozycje zawodowe

  Robert Gonera, którego w najbliższą sobotę zobaczymy jako Ernesta Barskiego w 10. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", od kilku lat bardzo starannie wybiera role, w jakie się wciela. - Nigdy już nie dam się zamknąć w getcie zawodowych zdarzeń - mówi.

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Serialowe nowości: Premierowy zawrót głowy

  Wielka piątka amerykańskich sieci telewizyjnych, czyli ABC, CBS, The CW, FOX i NBC, przygotowała ponad 50 nowiutkich seriali. Czy ilość przełoży się na jakość? Przyjrzeliśmy się bliżej propozycjom i wybraliśmy najciekawsze tytuły.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Gorące hity tego lata!

  U nas rozpoczął się sezon ogórkowy, dlatego z zazdrością spoglądamy na zagraniczne ramówki, w których aż roi się od nowych odcinków i premier. Oto krótki przegląd najciekawszych produkcji.

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

 • "M jak miłość": Tajemnicze morderstwo i inne serialowe sensacje!

  Mijający rok obfitował w sensacyjne wątki i dramatyczne wydarzenia w serialach! Przypomnijcie sobie najciekawsze z nich! Oto 15 najważniejszych wydarzeń serialowych 2014!

 • 10 teledysków idealnych na Halloween

  Nie wiesz, czego posłuchać w Halloween? Mamy dla ciebie kilka propozycji.

 • "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  Niezapomniany Poldek, poruszający Edi – Henryk Gołębiewski w każdej roli chwyta widza za serce. Nie czeka na propozycje aktorskie, tylko pracuje na budowie i ze stoickim spokojem obserwuje, co przyniesie los. We wrześniu ponownie pojawi się w kamienicy na Ćwiartki 3/4 i razem z Ferdkiem Kiepskim rozbawi nas do łez.

 • Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Red Bull Music Academy Weekender

  Red Bull Music Academy Weekender to podróżujący po świecie miejski festiwal, który wskazuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W 2015 roku impreza po raz drugi zagości w Warszawie.

Zdjęcia na temat: najciekawszych propozycji