• Informacje na temat:

  najciekawszych trendów

Artykuły na temat: najciekawszych trendów
 • Maria Tymańska: Najfajniejsza matka w polskim show-biznesie?

  Nie jest tajemnicą, że Tymon Tymański (47 l.) to bardzo kochliwa istota. Muzyk ma na swoim koncie liczne związki, które wzbudzały spore kontrowersje. Tymon z reguły wybierał na swoje partnerki kobiety, które były "mocno nieletnie". Jednak teraz wygląda na to, że Tymański w końcu się ustatkował i to u boku dziewczyny, która wydaje się być równą babką. Poznajcie Marię Tymańską (28 l.), najciekawszą matkę-polkę w polskim show-biznesie!

 • Sebastian Riedel & Cree i Raz Dwa Trzy uzupełniają skład Seven Festival

  Kolejnymi zespołami, które wystąpią podczas Seven Festival 2015, będą Sebastian Riedel & Cree oraz grupa Raz Dwa Trzy.

 • Polskie gwiazdy wyprzedzają modę (zobacz zdjęcia!)

  Na gali urodzinowej Polsatu było niczym na festiwalu w Cannes. Kreacje naszych gwiazd wprost olśniewały, co najciekawsze jednak, okazuje się, że nasze panie mają prawdziwego nosa do mody i wręcz wyprzedzają nadchodzące trendy.

 • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

  Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

 • Dziecięca moda w serialach - wczoraj i dziś

  Takie realia obowiązywały do końca lat 90. Wcześniej w Polsce było szaro, buro, biednie i pusto w sklepach. Dlatego żadna z młodych gwiazd nie wyznaczała trendów w modzie. W końcu serialowa rzeczywistość musiała być taka, jak ta za oknem. Oryginalne stylizacje W 2008 roku został wyemitowany pierwszy odcinek "BrzydUli". Modę postawiono w nim na piedestale. Nagle okazało się, że warto ją...

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Monika Richardson wraca do TVP

  ...według najnowszych trendów mody. Od 17 stycznia Monika Richardson poprowadzi w telewizyjnej Dwójce nowy program mówiący o aktualnych wydarzeniach kulturalnych - "Wstęp Wolny". "Z prawdziwym sentymentem...

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • Zula w programie erotycznym

  Ewelina "Layna" Kowalik (członkini grupy Tocci Variacci). Prezenterki przez pół godziny zachęcają do oglądania najciekawszych pozycji erotycznych. Jak zapewnia Gorzki, "edycja z Zulą będzie...

 • Najciekawsze elektroniczne płyty 2010

  Z muzyką elektroniczną i nowobrzmieniową jest ten problem, że jej progresywny i innowacyjny charakter skazuje ją na ekspresową utratę daty ważności. To, co było jeszcze w 2009 roku uznawane z odkrywcze i pionierskie, w mijających 12 miesiącach przyprawiało już o ziewnięcia i znudzenie.