• Informacje na temat:

  najciekawszym motywem

Artykuły na temat: najciekawszym motywem
 • Jak wyleczyć się z wojny?

  Od 17 października w HBO możemy oglądać nowy polski serial, będący rodzimą wersją amerykańskiej "Terapii" - "Bez tajemnic". Motywem przewodnim opowieści jest psychoterapia. Prowadzi ją główny bohater, Andrzej Wolski, grany przez Jerzego Radziwiłowicza, który każdego dnia przyjmuje swoich pacjentów, zwierzających się ze swoich najskrytszych przeżyć, doświadczeń, czarnych myśli. Każdy bohater to...

 • Artur Żmijewski jako miś Paddington

  Artur Żmijewski przemówi głosem misia Paddingtona w polskiej wersji językowej ekranizacji powieści Michaela Bonda. W oryginale usłyszymy Colina Firtha.

 • Premiera tajemniczej „Utopii” w TVP Kultura

  TVP Kultura jako pierwsza Antena w Polsce pokaże brytyjską produkcję „Utopia”, okrzykniętą serialem roku podczas rozdania Międzynarodowych Nagród Emmy 2014. TVP Kultura zaprasza na serial w każdą sobotę o godz. 22:30, od 16 stycznia.

 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.

 • "Mission Impossible": Konkurs

  Oglądaj "Mission Impossible", weź udział w naszym konkursie i zgarnij nagrody!

 • Najpierw książka, później Clooney

  Najnowszy film z Georgem Clooneyem "Amerykanin" zawita na polskie ekrany już w listopadzie. Obraz w reżyserii Antona Corbijna ("Control") powstał na motywach powieści "Amerykanin. Niezwykle skryty dżentelmen" autorstwa brytyjskiego pisarza Martina Bootha.

 • Trup w szafie, czyli "desperatki" wróciły!

  Ósmy sezon "Gotowych na wszystko" jest ostatnim w historii serialu. Wierni fani "desperatek" liczą zatem na potężna dawkę emocji, które długo po skończeniu serii nadal będą oddziaływać. Czy to właśnie zwiastuje pierwszy odcinek sezonu?

 • Fenomen "Władcy Pierścieni"

  21 maja rozpocznie się 2. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Jedną z najciekawszych propozycji imprezy jest wielki finałowy pokaz filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", z muzyką wykonywaną na żywo.

 • Kto wykona wyrok?

  Maciej Zakościelny pojawi się w trzecim sezonie serialu "Czas honoru" na antenie TVP 2. Co czeka Bronka Woyciechowskiego w premierowych odcinkach?

 • Szok przyszłości w Krakowie. Startuje Unsound 2011

  W niedzielę (9 października) pod Wawelem startuje ósma już edycja festiwalu Unsound. Impreza, która potrwa do 16 października, to jedno z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Zdjęcia na temat: najciekawszym motywem
Wideo na temat: najciekawszym motywem
 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.