• Informacje na temat:

  najdroższą produkcją

Artykuły na temat: najdroższą produkcją
 • Antek Królikowski nieźle się obłowi. Zagra w najdroższym serialu TVP!

  Antek Królikowski "załatwię was, jeb... psy, jesteście gównami" (26 l.) po słynnej aferze z policjantami dostał rolę w "najdroższej od lat produkcji telewizyjnej", gdzie za dzień zdjęciowy zgarnie kilka tysięcy złotych.

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • Najdroższa scena serialu

  Czy wiesz, że sceny z 5. odcinka trzeciej transzy "Czasu honoru", przedstawiające odbicie przez cichociemnych więźniów z transportu kolejowego jadącego do Ausschwitz, należą do najkosztowniejszych, jakie wyprodukowano podczas realizacji wszystkich sezonów serialu?

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Głośno zapowiadana, najdroższa w historii TVP produkcja "Drogi wolności" zadebiutowała wczoraj na antenie Jedynki.

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka kończy 30 lat!

  ​Paulina Gałązka świętuje swoje 30. urodziny. O aktorce zrobiło się głośno po jej udziale w jednej z najdroższych produkcji TVP. W "Drogach wolności" zagrała jedną z głównych bohaterek. Jednak widzowie już wcześniej mogli ją zobaczyć na ekranie.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • "Kontra: Ostatnie uderzenie": Już na DVD

  "Kontra: Ostatnie uderzenie" to czwarta już odsłona serialu inspirowanego powieściami Chrisa Ryana - byłego żołnierza elitarnych oddziałów SAS oraz jednego z najpoczytniejszych pisarzy brytyjskich. Czwarty sezon jednej z najdroższych produkcji w historii brytyjskiej telewizji porównywanej przez krytyków do przebojowej "Szklanej pułapki" są już dostępne na DVD!

 • Najdroższy rosyjski film w historii

  Wkrótce na ekrany polskich kin wejdą "Spaleni słońcem 2" Nikity Michałkowa. Ta epicka opowieść, sequel uhonorowanego Oscarem i Nagrodą Jury na festiwalu w Cannes filmu, jest najdroższą produkcją w historii rosyjskiej kinematografii.

Zdjęcia na temat: najdroższą produkcją
Wideo na temat: najdroższą produkcją
 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...

 • Whisky dla aniołów

  Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną. "Whisky dla aniołów", najnowszy film Kena Loacha, stał...