• Informacje na temat:

  najdroższe rozwody

Artykuły na temat: najdroższe rozwody
 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  Słowa przysięgi małżeńskiej, tak chętnie wypowiadane, nie zawsze jednak mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Medialne związki, śluby, a także rozstania są częstym zjawiskiem w showbiznesie. Nierzadko te afery ciągną się w nieskończoność. I właśnie tak, mimo rozwodu, przepychanka między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa dalej. Pamiętacie najdroższe i najgłośniejsze rozwody gwiazd?

 • Pracownicy Teatru Sabat będą zeznawać na korzyść Jana Nowickiego!?

  Jan Nowicki (74 l.) chce rozwodu z orzeczeniem o winie. Na jego korzyść będą zeznawać podobno... pracownicy teatru, którego właścicielką jest Małgorzata Potocka!

 • Zarobi majątek na ślubie z Majdanem!

  Eksperci policzyli, że ogromne zyski Dody w ubiegłym roku są zasługą jej rozwodu z Radziem. W tym roku Rabczewska może zarobić jeszcze więcej, jeśli... ponownie weźmie z nim ślub.

 • Michał Wiśniewski kupił synowi drogi samochód? Już wyszedł z długów?!

  Do niedawna głośno było o sporych problemach finansowych Michała Wiśniewskiego (46 l.). To jednak najwidoczniej nie przeszkadza mu w tym, by robić naprawdę drogie prezenty swojej rodzinie.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Najdroższe rozwody świata

  Rozwód w świecie show-biznesu sporo kosztuje. Najlepsi prawnicy mogą wynegocjować dla rozżalonego współmałżonka od kilkudziesięciu do nawet 100 milionów dolarów odszkodowania. Najwięcej - po 100 milionów dolarów - zapłacili hollywoodzcy gwiazdorzy Harrison Ford, Steven Spielberg i Bruce Willis.

 • Paul McCartney: Najdroższy rozwód świata?

  Nie milkną echa rozpadu małżeństwa Paula McCartney'a (64 l.) i Heather Mills (38 l.). Nie wykluczone, że rozwód może uszczuplić kieszeń byłego Beatlesa o astronomiczną sumę 400 milionów funtów! Jak na razie w spekulacjach brytyjskiej prasy padają różne kwoty, ale najczęściej wymieniane są sumy pomiędzy 50 a 100 milionów.

Wideo na temat: najdroższe rozwody
 • Whisky dla aniołów

  Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną. "Whisky dla aniołów", najnowszy film Kena Loacha, stał...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.