• Informacje na temat:

  najdziwniejsze rzeczy

Artykuły na temat: najdziwniejsze rzeczy
 • Jennifer Aniston ma obsesję na punkcie Brada?

  Wygląda na to, że ta piękna aktorka nadal nie może pogodzić się z odejściem Brada. Ciągle trzyma jego rzeczy, z którymi nie potrafi się rozstać...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Katarzyna Glinka: zawsze mam w torebce zapasowe majtki

  ...pochłania. Nie mam z nim żadnych problemów żywieniowych. Co można znaleźć w pani torebce? - Dosłownie wszystko! (śmiech). Głównie są to rzeczy potrzebne Filipowi. Zawsze mam w torebce dla niego(...), na wypadek gdyby zgłodniał. Są także długopisy, grzebienie, notesy... No i, co chyba najdziwniejsze, noszę ze sobą dużo warzyw! *** Zobacz więcej materiałów o celebrytkach:

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • "Sukcesja": "To rodzina psychopatów" - wywiad z Kieranem Culkinem i Alanem Ruckiem

  ...straszne rzeczy. Dobrym tego przykładem jest Greg, który pali trawę, wymiotuje po kątach, a potem okłamuje matkę, że nic złego nie robił, narzuca się swoim bliskim i zawsze chce postawić na swoim. Daleko mu(...) Soprano? Był złym człowiekiem, który robił złe rzeczy, ale ponieważ poznaliśmy kulisy jego życia i rodzinę, jego inną twarz, zaczęliśmy go w końcu lubić, a nawet kochać. To samo można powiedzieć o Loganie...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • ...rzeczy, które nie śniły się filozofom niestety są to sny wieszcze i groźne. Ich ofiarą pada tradycyjnie już, Jędrula, który ze świadomą Alutką porozumieć się często nie może, a co dopiero z jej...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Złoty interes

  ...sprzedawalnych, za to często dość niebezpiecznych, bo licho wie, z czego wyprodukowanych, rzeczy. Groza narasta, aż w końcu cała rodzina staje przed widmem bankructwa. W takiej sytuacji, jak zawsze, ratunek mogą...

 • Antysemita o żydowskim bohaterze?

  Wiele już słyszeliśmy o gwiazdach, robiących najdziwniejsze rzeczy, w celu przypomnienia o sobie widzom. To już chyba jednak przesada. Znany z antysemickich wypowiedzi Mel Gibson przymierza się do zrealizowania filmu o... żydowskim bohaterze narodowym.