• Informacje na temat:

  najdziwniejszy teledysk

Artykuły na temat: najdziwniejszy teledysk
 • Margaret szykuje się do wydania nowej płyty. W sieci pojawił się właśnie pierwszy teledysk promujący krążek. Na planie klipu było ponoć bardzo niebezpiecznie...

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Czy to najdziwniejszy tatuaż w historii?

  Ciekawe, czy wokaliście Thomowi Yorke'owi podoba się tatuaż, który zafundował sobie jeden z fanów Radiohead?

 • Kto uratuje świat?

  W najnowszym teledysku grupy Swedish House Mafia "Save The World" w roli superbohaterów występują... psy.

 • Moonlight i Japończycy

  - Była to najdziwniejsza publiczność dla jakiej kiedykolwiek graliśmy - tak Maja Konarska, wokalistka Moonlight, wspomina piątkowy (20 kwietnia) koncert przed japońską grupą Gram Maria.

 • Tola walczy o swoją przyszłość

  Teledysk "Let It Go" błyskawicznie znalazł się na liście najczęściej odtwarzanych klipów na naszych stronach. To kolejna zapowiedź nowej odsłony Toli Szlagowskiej, wokalistki znanej z grupy Blog 27.

 • "Ludzie potrzebują ostrego grania"

  Korn, architekt nu metalu, a zarazem jego wieczny odnowiciel, wkrótce wystąpi w Polsce. Grupa będzie promować swój najdziwniejszy album - zeszłoroczny "The Path Of Totality", łącząc metal z dubstepem, podzielił krytykę i fanów. Dlaczego lubi Polskę? Czy Korn jest nadal Kornem? Te i inne tajemnice wyjawia basista i współzałożyciel grupy, Reginald "Fieldy" Arvizu, w rozmowie z Jordanem Babulą.

 • Zażarta walka o Britney

  Nie wystarczają już plakaty, nie wystarczają oglądane w telewizji teledyski. Mężczyźni w Wielkiej Brytanii walczą teraz o lalki z podobizną Britney Spears.

 • Kobranocka: Intymne życie mrówek

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Intymne życie mrówek" grupy Kobranocka. Nagranie zapowiada awizowaną już przez nas płytę "Spox!".

Wideo na temat: najdziwniejszy teledysk
 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...

 • Step Up 4 Revolution

  Gorąca taneczna rewolucja. W Polsce serię "Step Up" obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów! Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję...