• Informacje na temat:

  najfajniejszą rzeczą

Artykuły na temat: najfajniejszą rzeczą
 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  ..., żółtą febrę i dur brzuszny. 24 marca tego roku poleciała do Limy - stolicy Peru. - Starałam się spakować jak najmniej bagażu, ale i tak wyszło prawie 14 kg. Zastanawiałam się nad każdą rzeczą, którą pakowałam. Wzięłam ze sobą bardzo mało ubrań, m.in. dwie koszulki, jedną sukienkę, bieliznę termoaktywną (która potem uratowała mi życie), a do tego maleńki namiot i śpiwór. Najcięższą rzeczą był aparat...

 • Znów ożywa trup

  ...odzyskuje świadomość w szpitalnym łóżku. Nie wie, gdzie się znajduje, a ostatnią rzeczą, jaką pomięta, jest strzelanina na drodze stanowej, w trakcie której został ranny. Nikt nie odpowiada na jego wołanie...

 • "Wyglądamy jak nasza muzyka"

  Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych albumów w Anglii w 2004 roku, bijąc nawet bestsellerowy "Hope and Fears" zespołu Keane.

 • Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych albumów w Anglii w 2004 roku, bijąc nawet bestsellerowy "Hope and Fears" zespołu Keane.

 • "Fundament hip hopu"

  Tak się złożyło, że przy okazji premiery "20/20" pogadaliśmy z DJ'em Babu, który wystąpił w roli rzecznika zespołu Dilated Peoples. Początkowo z całego wywiadu mogło nic nie wyjść, dopiero po zakombinowaniu numeru na komórkę mogliśmy normalnie porozmawiać... Z Babu rozmawiali Madage i Ajk.