• Informacje na temat:

  najfajniejsze ubrania

Artykuły na temat: najfajniejsze ubrania
 • "Łozo" szczerze o Marinie Łuczenko: "Czekam na nią taką, która się wyrzyga z rootsowych emocji"

  Wojciech Łozowski (33 l.) wypowiedział się na temat Mariny Łuczenko-Szczęsnej (28 l.) i jej najnowszej płyty. Co o niej sądzi? Okazuje się, że najwyraźniej spodziewał się po byłej partnerce czegoś innego. Mimo to wypowiada się o niej pochlebnie, co może zaskoczyć. Nie wszystkich facetów stać bowiem na takie słowa o eks!

 • Majka Jeżowska na sylwestra: Z innej bajki

  "Czuję się jakoś tak dziwnie - jak debiutantka" - powiedziała PAP Life Majka Jeżowska o tegorocznym sylwestrze, podczas którego wraz z innymi gwiazdami wystąpi na scenie w Gdyni. Do tej pory artystka sylwestra spędzała... w ciepłych krajach opalając się.

 • Spotkanie na planie "Prokuratora“

  Nowy serial kryminalny "Prokurator“, który pojawi się w jesiennej ramówce TVP2, już dziś zapowiada się na hit na miarę głośnego "Pitbulla“. Sprawdź, co (a raczej kto) łączy oba te tytuły!

 • Seksowna piosenkarka modelką

  Gwiazda r'n'b Ciara podpisała umowę z topową agencją zajmującą się modelkami.

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  Marcjanna Lelek wyruszyła na 2-miesięczną wyprawę, aby poznać samą siebie. Na szczęście ta przygoda nie miała wpływu na pracę aktorki, która wróciła do kraju i znów pojawiła się na planie serialu. Jak tanio przeżyć w Peru, Chile, Argentynie i Boliwii, radzi Natalia z „M jak miłość”.

 • "Zwariowany dzikus" w Nowym Jorku

  "To zwariowany dzikus" - mówi o swoim ojcu Julie Delpy - "W latach 70. widziałam go wiele razy na scenie, w najbardziej szalonych rolach i najbardziej pokręconych inscenizacjach. Grał kobiety, narkomanów... grał chyba wszystko."

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ..., bystra i kreatywna. Chciałam, aby projektowała ubrania do serialu, ponieważ wiedziałem, że widzi Nowy Jork w taki sposób, jaki naprawdę był w tym czasie. Jej awangardowe podejście do mody miało duży(...) wielkości jakiś trzech, czterech tysięcy metrów kwadratowych, z dosłownie setkami wieszaków na ubrania autorstwa każdego ważnego i obiecującego projektanta na świecie. Oprócz tego jest jeszcze olbrzymie...

 • Gwiazdy kochają podróże

  Nawet jeśli wyjazdy gwiazd związane są z obowiązkami zawodowymi, starają się one czerpać z nich jak najwięcej satysfakcji i traktować jako okazję do poznania innych kultur. Dla wielu gwiazd podróże stanowią źródło inspiracji do ich działalności artystycznej. Mówią o tym m.in. Natasza Urbańska i Marcin Tyszka.

 • "Odbieram na wszystkich falach"

  Wywiad z Ostrym to prawdziwe wyzwanie. Po pierwsze, od razu można wyrzucić do kosza kartkę z wcześniej przygotowanymi pytaniami, bo i tak rozmowa z raperem i producentem schodzi na tak zaskakujące tematy, że ciężko je przewidzieć. A po drugie, zadanie pytania Ostremu to sztuka sama w sobie - ciężko jest przerwać jego słowotok zwłaszcza, że artysta porusza niezmiernie interesujące tematy. Jednak Arturowi Wróblewskiemu udało się zadać przynajmniej kilka pytań Ostremu i uzyskać od niego kilka...

 • "Wyglądamy jak nasza muzyka"

  Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych albumów w Anglii w 2004 roku, bijąc nawet bestsellerowy "Hope and Fears" zespołu Keane.