• Informacje na temat:

  najgłośniejsze rozstania

Artykuły na temat: najgłośniejsze rozstania
 • Długotrwałe związki nie są mocną stroną show-biznesu. Które pary podjęły w mijającym roku decyzję o rozstaniu? Zobaczcie...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Wieloletnie związki nie są raczej domeną show-biznesu. Nic więc dziwnego, że lista tegorocznych rozstań jest naprawdę długa. Komu nie wyszło? Zobaczcie te najgłośniejsze rozstania mijających dwunastu miesięcy...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • ...spotyka się z Janem Holoubkiem. Patrycja Kazadi nie ma szczęścia w miłości. W tym roku celebrytka zaliczyła aż dwa rozstania - z tajemniczym Amerykaninem i Christianem Eyenga, czarnoskórym(...) podała oficjalnie, co było przyczyną ich rozstania. 19-letnia Courtney Stodden nigdy nie ukrywała, że 53-letniego Douga Hutchisona poślubiła dla pieniędzy. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Gwiazdy z polskiego i zagranicznego podwórka to osoby bardzo kochliwe. W mijającym roku wielu celebrytów znów dosięgła strzała Amora. Sprawdźcie w galerii, dla których amatorów ścianek był to wyjątkowy rok!

 • Już nie są razem...

  Niektóre pary rozstawały się w 2006 roku w tajemnicy, bardzo dyskretnie, inne postanowiły w błyskach fleszy zakończyć swoje związki. Oto najsłynniejsze rozstania ostatnich 12 miesięcy.

 • Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Rok 2012 był niezwykle łaskawy dla... zakochanych. Tak niewielu rozstań w świecie serialowych gwiazd nie pamiętają nawet najstarsi obserwatorzy polskich kronik towarzyskich. W dodatku rozstania, o których mówiło się najgłośniej i pisano najczęściej, wcale nie były rozstaniami na zawsze... Anna Dereszowska i Piotr Grabowski mieli rzekomo zakończyć swój związek w wakacje. Przestali pojawiać się...

 • Lopez usuwa ślady Afflecka

  Jennifer Lopez postanowiła wstrzymać wydanie nowego singla po rozstaniu ze swym ukochanym, aktorem Benem Affleckiem. Najgłośniejsze rozstanie ostatnich miesięcy w show-biznesie przysporzyło również pracy filmowym montażystom, którzy muszą usunąć byłego narzeczonego wokalistki z teledysku towarzyszącego przebojowi "Jenny From The Block".

Zdjęcia na temat: najgłośniejsze rozstania
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
Wideo na temat: najgłośniejsze rozstania
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dyskusje na temat: najgłośniejsze rozstania