• Informacje na temat:

  najgłupsze teksty polskich gwiazd

Artykuły na temat: najgłupsze teksty polskich gwiazd
 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

 • "Rzeczy starsze niż muzyka"

  Norweski duet Darkthrone to dziś niemal synonim black metalu. To zespół, który w 1991 roku wstrząsnął metalową sceną wydając rewelacyjny album "A Blaze In The Northern Sky". Zespół, który ma na świecie rzesze oddanych wyznawców i równie wielu zagorzałych przeciwników. Przy okazji premiery albumu "Plaguewielder" Nocturno Culto, twórca muzyki Darkthrone, zgodził się nie tylko odpowiedzieć na pytania Jarosława Szubrychta, ale również odsłonił twarz, ukrywaną do tej pory pod grubą warstwą...

 • Anita Lipnicka, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i była członkini grupy Varius Manx, przyłączyła się do akcji "Nie wierzę narkotykom!" prowadzonej przez radio RMF FM. Piosenkarka na pokładzie żółtego helikoptera, podobnie jak inne gwiazdy przed nią, odwiedziła dwie szkoły - tym razem w Kielcach i Skarżysku-Kamiennej.

 • Wirtualna miłość w Gdyni

  Najważniejszym wydarzeniem czwartego dnia festiwalu w Gdyni była premiera długo oczekiwanej ekranizacji powieści Janusza L. Wiśniewskiego "S@motność w sieci" . Film Witolda Adamka, który 15 września debiutuje na ekranach całej Polski, nie powinien rozczarować miłośników książki, a i sceptycznie nastawionego widza może ująć swym niespiesznym rytmem i - naprawdę! - zmysłowością. Nie znaczy to, że wolny jest od jakichkolwiek skaz.

 • "Pomówienia są jak haczyk"

  J-rock, czyli japoński rock, to zjawisko jeszcze niezbyt znane w Polsce. Jednym z przedstawicieli tego nurtu jest grupa Dir En Grey, która brawurowo podbiła rodzimy rynek muzyczny. Zespół zdobył ogromną rzeszę fanów koncertując w USA z Deftones oraz Kornem.