• Informacje na temat:

  najgorętszych gwiazd

Artykuły na temat: najgorętszych gwiazd
 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  Wspólnej" do "Pierwszej miłości" W nagrodę za zwycięstwo w parze z Agnieszką Kaczorowską w "Tańcu z gwiazdami" Krzysztof Wieszczek, podobno ulubieniec carycy telewizji Niny Teretntiew, serialowy Mikołaj(...) nikt nie odbierze jej pozycji najbardziej rozchwytywanej gwiazdy 2016 roku. Współprowadząca 7. edycji show "The Voice of Poland", prowadząca 9. edycji "Kocham Cię, Polsko", a do tego główna rola kobieca...

 • Gwiazdy w "Hell's Kitchen"

  Gwiazdy w kuchni oraz w restauracji, do tego wyjątkowe nagrody - a wszystko to z udziałem czternastu nowych uczestników pod wodzą mistrza polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro! Trzecia edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce będzie gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków już od 10 marca na antenie telewizji Polsat.

 • "Przyjaciółki": Oto najseksowniejsza wśród serialowych gwiazd... singielka z odzysku!

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", została właśnie okrzyknięta najseksowniejszą wśród polskich celebrytek rozwódką. Oprócz niej na liście dziesięciu najgorętszych seksi singielek z odzysku znajduje się tylko jedna aktorka - Agata Kulesza, czyli Olga Sawicka z "Pułapki".

 • Agnieszka Kaczorowska: Wymyśliłam sobie cały ślub

  Agnieszka Kaczorowska, najgorętsza tancerka tej edycji "Tańca z gwiazdami", pokazała, jak świetnie radzi sobie na parkiecie. Okazuje się, że aktorka równie dobrze poradziłaby sobie w drodze do... ołtarza.

 • "Strażacy": Najgorętsza premiera tej wiosny!

  Aspirant Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) to wschodząca gwiazda warszawskiej straży pożarnej. Najlepszy absolwent swojego rocznika szkoły służby pożarniczej. Odważny i pełen pasji, ale przy tym precyzyjnie oceniający ryzyko. Do tego obdarzony instynktem, który podpowiada mu trafne decyzje, gdy liczą się sekundy. Nic dziwnego, że brygadier Kosmala (Jacek Lenartowicz) chce go wysłać na staż do...

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Sale weselne w stylu gwiazd – zobacz jak wziąć ślub w stylu glamour

  Wybierając salę weselną wiele osób sugeruje się tym co jest aktualnie modne. Kto wyznacza trendy? Oczywiście gwiazdy polskiego show biznesu! To właśnie relacje z ich ślubów zamieszczane w social mediach rozgrzewają do czerwoności. Dziś sprawdzimy jak urządzić wesele w iście gwiazdorskim stylu glamour.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • ...ślub z Jankiem. Tymczasem on zakochał się w ślicznej aktorce Alicji Pawlickiej, którą później poślubił. Porzucona gwiazda zemściła się. Sprzedała samochód, nie dzieląc się z Jankiem pieniędzmi.

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

Zdjęcia na temat: najgorętszych gwiazd
Wideo na temat: najgorętszych gwiazd
 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła

 • Tak Małgorzata Rozenek wkręciła Jastrzębską!

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w zeszłym roku byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W tym roku miejsce to zajęli bez wątpienia Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Nic więc(...) bowiem o ślub, co wyraźnie ją zirytowało. Gwiazda sprzątania wypaliła więc, że już są po ślubie. Agnieszka wyraźnie się pobudziła, złapała rękę Małgosi i zaczęła zachwycać się jej "obrączką". Radek Majdan