• Informacje na temat:

  najgorsi prezesi

Artykuły na temat: najgorsi prezesi
 • Nie da się ukryć, że słowa Jarosława Kaczyńskiego (66 l.) o Polakach "gorszego sortu" odbiły się szerokim echem nie tylko wśród osób związanych z polityką, ale również wśród celebrytów.

 • Najgorsze polskie filmy sezonu!

  Już 1 kwietnia poznamy tegorocznych laureatów Węży, czyli wyróżnień dla najgorszych polskich filmów sezonu. O "Złotą Malinę" dla najgorszej produkcji walczy 5 tytułów.

 • Tajemniczym intruzem zatrzymanym w mieszkaniu Moniki okazuje się Marcin. Na posterunku w pokoju przesłuchań dochodzi do konfrontacji pomiędzy Marcinem...

 • Premie dla prezesów TVP

  Telewizja Polska wypłaci gigantyczne premie - po 50 tysięcy złotych - trzem zawieszonym w 2008 roku roku PiS-owskim członkom zarządu. Pieniądze otrzyma także pełniący obowiązki prezesa Piotr Farfał.

 • "Klan": Dżesika chce wrócić do Darka!

  Po klęsce vloga i porzuceniu przez biznesmena Rutkę (Zbigniew Suszyński) Dżesika (Agnieszka Baranowska) spróbuje odzyskać Darka (Dariusz Lewandowski)... Z jakim skutkiem?

 • Jesień w TVP bez nowych filmów?

  Wiele wskazuje na to, że nadchodząca jesień w Telewizji Polskiej nie będzie przebojowa. Na Woronicza rozpoczęło się wielkie oszczędzanie, co odbije się na jesiennej ramówce. Ręce może zacierać konkurencja.

 • Jacek Kurski ostro o Tomaszu Lisie: "Wypisywał obraźliwe rzeczy, łamał parytety"

  Jacek Kurski (50 l.) w jednym z tabloidów postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądało rozstanie Tomasza Lisa (50 l.) z TVP. Nie szczędził przy tym ostrych słów krytyki.

 • Niemiłosiernie fałszuje przy komplecie widowni

  W najbliższy poniedziałek Teatr Telewizji pokaże pierwsze od kilkudziesięciu lat przedstawienie realizowane na żywo. Będzie ono emitowane w kanałach telewizji publicznej i po raz pierwszy w historii - także w internecie - poinformowała TVP.

 • "Na Wspólnej": Będzie dużo zwrotów akcji

  Krzysztofa Wieszczka możemy oglądać zarówno w „Pierwszej miłości”, w „Na Wspólnej”, jak i w „Przyjaciółkach”. W każdym z tych seriali dużo się będzie działo w najbliższych odcinkach i po wakacjach.

 • "Mam talent": Teraz Kasia!

  Jeśli sprawdzą się przewidywania bukmacherów, w finale trzeciej serii "Mam talent" zobaczymy aż ośmiu wokalistów!

Wideo na temat: najgorsi prezesi
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Porwanie

  Statek towarowy MV Rozen płynie w stronę portu, gdy zostaje porwany przez somalijskich piratów, grasujących na Oceanie Indyjskim. Na pokładzie znajdują się między innymi: kucharz Mikkel (Pilou Asb?k) i mechanik Jan (Roland M?ller). Razem z innymi marynarzami stają się oni zakładnikami, stawką w grze jest ich życie. Piraci żądają okupu w wysokości kilku milionów dolarów, pomiędzy nimi i prezesem towarzystwa żeglugowego (S?ren Malling) rozgrywa się psychologiczny dramat.

 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...