• Informacje na temat:

  najgorsi stopa

Artykuły na temat: najgorsi stopa
 • Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski: Jak oni to robią, że ciągle się kochają?

  Było u nich tak krucho, że chcieli wyemigrować do Ameryki. Przetrwali najgorszy czas i wyszli na prostą.

 • "Barwy szczęścia": Nie taki znowu święty…

  Ksiądz Tadeusz – dawny „znajomy” Aldony – coraz częściej zagląda do sklepu… A Borys podejrzewa, że oboje łączył kiedyś romans! Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, a w nich…

 • Marek Frąckowiak: Zapytali aktora, dlaczego nie ma dzieci. Zdobył się na szczerość!

  Marek Frąckowiak (66 l.) i Ewa Złotowska (69 l.) są razem od wielu lat. Para nie doczekała się jednak potomstwa. Magazyn "Dobry Tydzień" zapytał aktora wprost: dlaczego?

 • "Albo śpi, albo wymiotuje"

  Najnowszy wpis na blogu Wiśniewskiego (34 l.) wskazuje na to, że Ania Świątczak (30 l.) bardzo źle znosi ciążę. To dopiero pierwsze miesiące, ale Michał jest pewny, iż jego kolejny potomek będzie chłopcem.

 • "Szkoła": Prawdziwe oblicze polskiej edukacji

  „Szkoła” to nowy serial, który na antenie TVN zadebiutuje 1 września. Inspiracją dla jego scenarzystów były prawdziwe losy współczesnych nastolatków. W każdym z odcinków poznamy historie uczniów, w których nauczyciele odegrają kluczową rolę. Czy nowa produkcja spotka się z ciepłym przyjęciem widzów?

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Step Up w wersji full contact

  "Fighting" , reż. Dito Montiel, USA 2009, UIP, premiera kinowa 16 października 2009 roku.

 • Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"! Halejcio zabraknie w półfinale

  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański odpadli z "Tańca z gwiazdami". Piątkowy odcinek show Polsatu obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji: faworyt Dawid Kwiatkowski rozczarował w tangu, zaś Klaudia Halejcio, której zabraknie w półfinale, zatańczyła najlepszy taniec wieczoru!

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.