• Informacje na temat:

  najgorsza kreacja

Artykuły na temat: najgorsza kreacja
 • Katarzyna Warnke w najgorszej kreacji wieczoru?

  Katarzyna Warnke (39 l.) była jednym z gości Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Na tę okazję włożyła długą białą suknię z prześwitami. Pod spodem miała czarne body, które wyraźnie odznaczało się na tle jasnej kreacji. Część internautów już orzekła, że był to najgorszy strój tego wieczoru. W komentarzach można wyczytać, że aktorka wyglądała jak... beza! Z kolei inni są przekonani, że sukienka uszyta została ze starej firanki. Zgadzacie się z tymi opiniami? Czy są mocno przesadzone?

 • Aktor Gregory Walcott nie żyje

  Gregory Walcott, gwiazdor kultowego filmu "Plan dziewięć z kosmosu" Eda Wooda, nie żyje. Aktor zmarł w piątek, 20 marca. Miał 87 lat.

 • Oscary 2019: Emma Stone w najgorszej kreacji gali? Porównują ją do szynki i wafla...

  ...i wyśmiewają sukienkę projektu domu mody Louis Vuitton.  W sieci trwa zażarta dyskusja, czy kreacja aktorki wyglądała jak szynka czy raczej jak wafelek...  Jak oceniacie? #Oscars #EmmaStone...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Barbara Kurdej-Szatan w najgorszej kreacji wieczoru?

  Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) była jednym z gości zaproszonych na rozdanie "Orłów". Aktorka na tę okazję postawiła na biel. Pojawiła się w jasnej długiej sukience, która... całkowicie zakryła jej walory. Głęboki dekolt paradoksalnie wcale nie podkreślił biustu, długość kreacji "skróciła" artystkę, a falbany tylko dodały jej kilogramów.

 • 10 najbardziej denerwujących rzeczy w polskim rapie

  W rapie zdarzają się rzeczy, które doprowadzają do szewskiej pasji jego odbiorców. Postanowiliśmy zebrać dla was dziesięć bolączek tego gatunku muzycznego. Oczywiście w polskim wydaniu.

 • Która najgorsza?

 • Gwiazda pop w najgorszej kreacji

  Media bezlitośnie wyśmiewają ostatnią kreację piosenkarki Ke$hy.

 • "Najgorsza stylizacja roku"

  Joanna Horodyńska nigdy nie ukrywała swojej niechęci do Majki Sablewskiej. Wpadka modowa menedżerki okazała się świetną okazją, by dopiec celebrytce.

 • Jak zostać najgorszym aktorem?

  Lindsay Lohan i Eddie Murphy przewodzą stawce aktorów nominowanych do Złotych Malin - nagród honorujących "wszystko co najgorsze w minionym roku w Hollywood".

Wideo na temat: najgorsza kreacja
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

Dyskusje na temat: najgorsza kreacja
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana przyzna się do zdrady!

  dokladnie , slabo mi sie robi jak widze te jej miny !!!!!!!!!!!!!! najgorsza kreacja w tym serialu !!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Anna Karczmarczyk...

  do tej pory to najgorsza kreacja

 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  PANNA MŁODA ???? BEZNADZIEJNA KREACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAJGORSZA JAK DO TEJ PORY !!!!!!!!!!!

 • Re:

  ostatnia kreacja okropna,najgorsza. Tylko jedno pytanie. Pani Kasiu dlaczego Pani zawsze ma ta dziwnie skrzyżowane nogi. Problemy z pęcherzem? Przed chwilą oglądałam zdjęcia Ani Głogowskiej. Na żadnym nie ma tak skrzyżowanych nóg. To bardzo źle wygląda. Nikt tego Pani nie powiedział?