• Informacje na temat:

  najgorsze klipy

Artykuły na temat: najgorsze klipy
 • ..., robi reklamy, filmy i klipy. - Traktuję syna jak dorosłego człowieka, który ma swoje życie, ma prawo nie mieć dla mnie czasu i nie lubi, kiedy mu się marudzi. Nie wchodzimy sobie w drogę. Ważne(...) przezwyciężyć kryzys. Najgorsze jest zamykanie się przed ludźmi i cierpienie w samotności. Trzeba uśmiechać się nawet przez łzy - dodaje. Z domu wyniosła przekonanie, że warto być dobrym człowiekiem...

 • Bryan Adams: Nierozważny i nieromantyczny

  5 listopada to ważna data w życiu Bryana Adamsa. Tego dnia w 1959 roku przyszedł na świat w Kingston w Kanadzie, a dokładnie 25 lat później, w 1984 r., ukazała się płyta "Reckless", która do dziś pozostaje jednym z jego największych sukcesów.

 • Najgorsze teledyski w historii

  Wideoklip do utworu "Hello", wielkiego przeboju Lionela Richie z 1983 roku, zwyciężył w mało zaszczytnym plebiscycie na najgorszy teledysk wszech czasów. Zabawę przeprowadził jeden z brytyjskich muzycznych kanałów telewizyjnych.

 • Najgorsze świąteczne piosenki

  Na siłę, sztucznie kreowany podniosły klimat, częstochowskie rymy i tandetne teledyski - to cechy charakterystyczne polskich piosenek nagrywanych z okazji Bożego Narodzenia.

 • "Nie mogę tego rozgryźć"

  Filigranowa dziewczyna z Łomży była przerażona, kiedy pierwszy raz miała wystąpić na dużym koncercie. Dziś 21-letnia Jula z tremą jest za pan brat, jej klipy notują miliony odtworzeń, półka ugina się pod nagrodami, a na Facebooku ma ćwierć miliona fanów.

 • Metalowe święta, czyli moc truchleje

  Al Jourgensen, Rob Halford, Tarja Turunen, Scott Weiland, Alice Cooper - co może łączyć tak różnych artystów z rockowo-metalowej sceny? Wszyscy postawili w tym roku na świąteczne przeboje!

 • " Nie wiemy, dokąd zmierzamy "

  Szkocka grupa Travis od niedawna robi furorę nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także za Oceanem. Jej drugi album „The Man Who”, wydany jeszcze w ub. roku, w Anglii znajduje się na liście przebojów już od ponad 50 tygodni, a sprzedano go tam już w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Z kolei w USA Travis są lepiej przyjmowani niż zespół Oasis, którego koncerty obecnie otwierają. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu nowemu fenomenowi i ludziom, którzy go tworzą. Oto w komplecie, specjalnie dla...

 • "Z szerszej perspektywy"

  Juras z WSP i Wigor z MOR W.A. zjednoczyli swoje siły pod szyldem wytwórni Prosto, by dać fanom porcję hardcore'owego rapu. Nim jednak dacie się ponieść "Wysokim lotom", przeczytajcie, co raperzy mieli powiedzenia Kamelito.

 • Kiedy muzyka będzie za darmo?

  Z roku na rok spada na świecie liczba sprzedawanych albumów z muzyką. Co radykalniejsi wizjonerzy (m.in. Thom Yorke z Radiohead) wieszczą nie tylko koniec płyt kompaktowych, ale także wytwórni płytowych. Czy tak się stanie? Czy rynkowi fonograficznemu grozi katastrofa?

 • "Uchronić fanów przed g**nem"

  Szczery, charyzmatyczny, bezkompromisowy. Te słowa chyba najlepiej opisują Fu. Patrząc na liczne featuringi i ilość nagranych przez niego płyt można by rzec, że to jeden z najbardziej zapracowanych raperów w Polsce. Swoją ostatnią płytę pt. "Krew i dusza" wydaną w Prosto pokazuje, że wcale nie spoczął na laurach. Pokazuje także, że pomimo zmian, jakie zaszły w jego życiu, rap Fu wcale się nie zmienił, a on sam konsekwentnie idzie naprzód, odpychając po drodze wszystko to, co w rap biznesie...