• Informacje na temat:

  najgorsze programy tv

Artykuły na temat: najgorsze programy tv
 • Agata Młynarska przygotowana na najgorsze!

  ...relacje ze Światowych Dni Młodzieży, a także dwa nowe programy. Teraz została trzecią prowadzącą "Świat się kręci". - Ten show to ukochany projekt Agaty. Tymczasem powoli wymyka się jej z rąk...

 • Najgorsze telewizyjne występy gwiazd

  Magazyn "Billboard" przygotował zestawienie najsłabszych występów gwiazd muzyki na małym ekranie. Na niechlubną listę trafili m.in. Iggy Pop, Katy Perry i Jennifer Lopez.

 • Beata Tyszkiewicz: Smutne wieści dla fanów "Tańca z gwiazdami"

  Choć jesień w pełni, telewizje już szykują wiosenne programy. Jak udało się dowiedzieć "Rewii", Polsat podjął decyzję o powrocie na antenę show "Taniec z gwiazdami". Niestety, w produkcji prawdopodobnie nie zobaczymy już Beaty Tyszkiewicz (79 l.).

 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.

 • "Bodo": Patricia Kazadi jest swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. "Jestem swoim największym krytykiem" - mówi PAP Life Kazadi.

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • Chory Józef Oleksy pojednał się z Kwaśniewską!

  ...od bezy. I to jest k... program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić. (...) Niestety za dużo tych liftingów. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej kliniki...

 • Jesień w TVP bez nowych filmów?

  Wiele wskazuje na to, że nadchodząca jesień w Telewizji Polskiej nie będzie przebojowa. Na Woronicza rozpoczęło się wielkie oszczędzanie, co odbije się na jesiennej ramówce. Ręce może zacierać konkurencja.

 • Tego wstydzi się Małgosia Socha

  ...podpatrzeć. To są bardzo fajne programy, które mogą zainspirować do ugotowania czegoś niezwykłego. Masz jakiś ciuch, który wywołałby alarm strażników mody? A co to w ogóle znaczy: być modnym? Dla mnie to(...) przepuszczam pieniędzy i staram się je bardzo racjonalnie wydawać. Nie mam zakupów, których bym żałowała. Jakie jest twoje najgorsze wspomnienie z wakacji? Nie mam. Bo niczym się wtedy nie przejmuję...

 • Blog 27: Brat Toli prezenterem

  Janek Szlagowski, 23-letni aktor, student reżyserii i perkusista jednego z najbardziej popularnych w Polsce zespołów młodzieżowych Blog 27, został nowym prezenterem stacji 4fun.tv.

Wideo na temat: najgorsze programy tv
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Zabić bobra

  Bohater opowieści, Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

Dyskusje na temat: najgorsze programy tv
 • Re: "Ranczo": Paweł Królikowski nadal w szpitalu. Podejrzewają najgorsze!

  Możesz go pocałować tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę a takie programy są nielegalne bo nie stać cię na grubą kasę którą trzeba wybulić aby z nich skorzystać i w końcu cię dopadną

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Najgorsze programy to kiblowe rewolucje i monster chooy.

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Nie oglądam TVN z prostej przyczyny , mianowicie ich programy nie przypadły mi do gustu a durnych seriali poprostu nie oglądam . Natomiast TVP PiS nie oglądam od kiedy Towarzysz Szmaciak -Kurski objął ta telewizje w posiadanie , a nie oglądam dlatego ze obecna tvp przypomina mi najgorsze czasy propagandy PRL . Nawet propagandzista Urban mógłby się wiele nauczyć od Kurskiego i jego pachołków .

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  To był super serial. Lekki i zabawny, z fajną obsadą. Gdyby był nadawany w innym programie pewnie miałby dobrą oglądalność, ale TVN za stronniczość z polityce straciła sporo widzów. Kiedyś mieli najbardziej oglądane programy, a teraz programy nie są najgorsze, ale ludzie stracili zaufanie, bobo telewizja jednak nie powinna mieć preferencji politycznych.

 • Re: Kontrowersyjny serial o nastolatkach

  Najgorsze jest to, że (...)i ludzie dają przyzwolenie na(...) program regularnego wyniszczania zasad moralności "(...)". Takie programy są celowo kręcone, a ciemnota się podnieca.

 • Re: "Wawa Non Stop" to klapa?

  porażka program właściciel tego przybytku totalnie nie radzi sobie z towarzystwem przymyka oko na brudasów leni ,złodzieja super TVN chyba tylko na to stać już lepsze było enter...róbcie tak dalej tvn coraz gorsze programy ten program nic nie wnosi wręcz pokazuje to co najgorsze

 • Re: "Plebania" znika z anteny

  Może ekipa TV preferuje postacie typu „satanista NNNN” i programy z jego udziałem . A więc cóż nam szykuje po tym wspaniałym serialu. Na pewno nie nauki moralne, wpajanie dobra, lecz zwycięstwo zła(...) powiedziałbym łapy od Plebanii a teraz, kiedy stało się to najgorsze mogę tylko ubolewać.

 • Re: "Wawa Non Stop" to klapa?

  Żałosne są te programy pseudointelektualne, w których grają pseudointeligentni ludzie. Takie pranie mózgów oglądających, taka papka, a raczej kupka intelektualna, nic nie wnoszące, nic nie(...) najgorsze tv publiczna włączyła się w ten durny wyścig i nakręciła swój durny program tego typu. Jak dla mnie niezrozumiałe jest zdziwienie stacji typu TVN, Polsat, TVP, że ich obrót i oglądalność