• Informacje na temat:

  najgorsze teledyski

Artykuły na temat: najgorsze teledyski
 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  Gwiazdy są skłonne zrobić wiele, by zarobić więcej. Wiele z nich decyduje się na reklamowanie różnych produktów w teledyskach, co często daje zyski wyższe niż sprzedawanie płyt i dawanie koncertów. Niektóre reklamy są jednak mało przekonujące, a produkty są umieszczane w teledyskach w sposób wręcz kuriozalny. Oto 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach znanych piosenkarek.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Britney autorką najgorszego coveru wszech czasów

  ...w historii uznali singiel "Feeling Good" Niny Simone wykonany przez brytyjski zespół rockowy Muse. Zobacz teledysk do najgorszego coveru wszech czasów: FB.init...

 • Patryk Kumór "2/2": Najlepsze i najgorsze chwile w życiu

  10 marca pojawi się druga płyta Patryka Kumóra, wokalisty znanego z m.in. Festiwalu Sopot TOPtrendy czy "Must Be The Music" (półfinalista piątej edycji).

 • ...z zespołu. Co ciekawe, nie poinformowali jej nawet o tym osobiście... "Wyrzucili mnie, bo zaszłam w ciążę" - mówi Halina. "Najgorsze było to, że dowiedziałam się o tym z wytwórni. Zadzwoniłam, bo mieliśmy...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...nadzieję, że doświadczenia sprzed lat nauczyły go, że alkohol i brawura to najgorsze połączenie... Gerard Depardieu, czyli Edmond Dantes z "Hrabiego Monte Christo" Gwiazdor słynie z tak wielu skandali...

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • Doniu tłumaczy się z "Czarnej soboty"

  ..."Intencje są bardzo proste i przejrzyste. W momencie, kiedy usłyszałem o wydarzeniach pod Smoleńskiem w sobotę, jechałem akurat do studia. Usłyszałem wstępne wiadomości, sprawdziłem dokładnie informacje i moje najgorsze przypuszczenia się potwierdziły" - wspomina w rozmowie z PAP Life Dominik Grabowski, czyli Doniu. "Jadąc do studia już wiedziałem, że ten dzień nie będzie normalny. To będzie coś...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.