• Informacje na temat:

  najgorsze ubrania

Artykuły na temat: najgorsze ubrania
 • Pierwsza miłość

  Śmiałek dokłada wszelkich starań, by Bartek przestał być obiektem zainteresowania pań z Wadlewa. Chowa jego wszystkie eleganckie ubrania. Przystojny doktor...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Dorota Gardias przeżywa trudne chwile. Chodzi o zdrowie jej córeczki!

  Dorota Gardias (38 l.) najadła się ostatnio sporo strachu. Jej córeczce przyszło walczyć z zakaźną chorobą. Na szczęście najgorsze już za nimi i teraz pogodynka bez przeszkód może skupić się na przygotowaniach do świąt...

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • "Taniec z gwiazdami": Justyna Żyła wróciła na plan! Zasiadła na widowni

  Justyna Żyła (32 l.) powróciła na plan "Tańca z gwiazdami". Fotoreporterzy wypatrzyli ją na widowni show. Na swoje wyjście była żona skoczka ubrała się na różowo. Stylizację dopełniła dżinsową kurtką.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Kwaśniewska: Najgorsze Walentynki

  Walentynki w Wenecji? Brzmi romantycznie. Tymczasem Aleksandra Kwaśniewska nazywa je żartobliwie - najgorszymi w życiu.

 • Co się dzieje z Urszulą?

  Najgorsze już za nią!

 • Zdjęcia martwego Robina Williamsa?

  Córka Robina Williamsa, 25-letnia Zelda, jest w szoku po tym, jak dwóch użytkowników Twittera podesłało jej zdjęcia ojca tuż po samobójczej śmierci. Wkrótce okazało się, że fotografie są fałszywe, Twitter zawiesił jednak konta obu użytkowników.

Dyskusje na temat: najgorsze ubrania
 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  ) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit). -Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie(...), bez szacunku do siebie i dzieci pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda