• Informacje na temat:

  najgorsze zespoły

Artykuły na temat: najgorsze zespoły
 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Najgorsze zespoły roku

  Naomi Awards są humorystyczną alternatywą dla Brit Awards, najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego. Lista tegorocznych "zwycięzców" została zdominowana przez finalistów programów "Popstar" i "Pop Idol", a Naomi Award dla najgorszego brytyjskiego zespołu zeszłego roku otrzymał boysband One True Voice.

 • Najgorsze przeróbki Beatlesów

  Zespoły Wet Wet Wet i Bananarama, a także Will Young i Gareth Gates - gwiazdy brytyjskiej edycji "Idola" - znaleźli się wśród autorów najgorszych przeróbek standardów z repertuaru zespołu The Beatles. Głosowanie zorganizowała brytyjska cyfrowa telewizja Music Choice.

 • Najgorsze nazwy zespołów

  Pomóżcie nam wybrać najmniej udaną nazwę grupy!

 • Najgorsze powroty w historii rocka

  Brytyjski dziennik "The Observer" opublikował niedawno zestawienie najgorszych powrotów w historii muzyki rockowej. Miejsce pierwsze przypadło mającemu wystąpić za kilka miesięcy w Polsce nowemu wcieleniu zespołu The Doors, czyli The Doors 21st Century.

 • Najgorsza nazwa zespołu w historii muzyki?

  Znany z zespołów Blur czy Gorillaz brytyjski wokalista Damon Albarn ujawnił nazwę najnowszego projektu muzycznego.

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Not Hot

  Hot Chip "One Life Stand", EMI

 • Wielki finał "Bitwy na głosy"!

  W Katowicach świetna atmosfera i wola zwyciężania, ale mniej talentu niż w Zielonej Górze. Ci drudzy mają niezwykłą Urszulę Dudziak, ale bywają chimeryczni. Kto wygra?