• Informacje na temat:

  najgorszych kreacji

Artykuły na temat: najgorszych kreacji
 • Monika Kuszyńska nigdy nie traci nadziei. Nawet w najgorszych momentach

  Boże Narodzenie w rodzinnym gronie ma dla Moniki Kuszyńskiej (35 l.) różne oblicza – to sprzed wypadku, pełne ciepła i radości, i to po – z dominującą litością.

 • "Uwolnić Mikołaja!" : Poczuj magię tych świąt (w więzieniu)

  Film "Uwolnić Mikołaja!" najciekawszy jest wtedy, gdy konfrontuje wyobrażenia na pewne tematy niewinnych dzieciaków i przesiąkniętych paranoją dorosłych.

 • Straż miejska i policja na seansie "Botoksu". Wszystko przez scenę seksu z psem!

  Tak złych recenzji nie miała w ostatnim czasie żadna polska produkcja. Jest to o tyle zaskakujące, że nowy obraz Vegi, twórcy hitu "Pitbull", od kilku miesięcy kreowany jest na wydarzenie sezonu. I faktycznie, o filmie jest głośno, jednak nie za sprawą świetnych kreacji aktorskich, porywającej fabuły czy dobrego scenariusza, a wyjątkowo niskiego poziomu. Recenzenci nie szczędzą obrazowi krytyki...

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska boi się... choroby psychicznej!

  ...wstydzić! Wiele jej kreacji nagrodzili jurorzy najbardziej prestiżowych festiwali filmowych, niemal wszystkie wysoko ocenili kinomani i telewidzowie. Maja Ostaszewska nie martwi się o swoją zawodową...

 • Berlinale 2015: Kto ma szansę na Złotego Niedźwiedzia?

  Ostatnie dni 65. edycji Berlinale upłynęły pod znakiem nieco lżejszego repertuaru. Niedługo po premierze "50 twarzy Greya" odbył się pokaz prezentowanego w sekcji konkursowej (lecz nieubiegającego się o nagrody) "Kopciuszka" Kennetha Branagha, bardzo dobrze przyjętej przez dziennikarzy adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Wieczorem odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, kto otrzymał Złotego Niedźwiedzia.

 • Monika Krzywkowska: Miałam i mam szczęście

  ...rola Sylwii Miller w serialu "Skazane" dała jej satysfakcję nieporównywalną z żadną z dotychczasowych kreacji. Po niej została odkryta na nowo. Teraz czuje tę tak lubianą przez aktorów nutę ekscytacji...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Poruszająca historia Małgorzaty Pieńkowskiej! Nigdy się nie poddała!

  Małgorzata Pieńkowska ( 51 l.) jest znana z roli Marysi w serialu „M jak Miłość”. Jej kreację pokochali fani serialu, którzy gorąco kibicowali jej, kiedy aktorka zmagała się z ciężką chorobą. Dziś postanowiła opowiedzieć o tym, jak zmieniła ją walka z rakiem.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

Zdjęcia na temat: najgorszych kreacji
Dyskusje na temat: najgorszych kreacji
 • Re: Ekscentryczny nieudacznik

  Mucha tak zachwalała, że to będzie gwiazda serialu!a tu co? jedna z najgorszych kreacji aktorskich w tym serialu! o ile w ogóle można to kreacją nazwać. aktor chyba totalnie nie ma pomysłu na ta postać.