• Informacje na temat:

  najgorszych produkcji

Artykuły na temat: najgorszych produkcji
 • "Belfer": Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku

  Najlepsze seriale 2016 Belfer Zagadką morderstwa młodej dziewczyny w produkcji Canal+ żyła cała Polska. Bukmacherzy przyjmowali zakłady i typowali mordercę, a fani serialu dzielnie próbowali(...) zdecydowanie jednym z najciekawszych seriali rodzimej produkcji na przestrzeni ostatnich kilku lat. Różnią się od polskich formatów telewizyjnych, mają dopracowany scenariusz, a aktorzy występujący...

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Olaf Lubaszenko pokonuje swoje demony

  Problemy zdrowotne, depresja, nadwaga… Najgorsze już za nim

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • "07 zgłoś się": Bronisław Cieślak walczy z rakiem prostaty

  ...urodził się w Krakowie, 8 października 1943 roku. Ekranową karierę - jako aktor niezawodowy - rozpoczął w latach 70. XX wieku od roli w serialu "07 zgłoś się". Przed grą w w kultowej produkcji...

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.

 • Alkoholizm w serialach

  ​Stres, frustracja, smutek, żal - pojawia się w życiu każdego człowieka. Różne są sposoby radzenia sobie z trudnymi przeżyciami. Ale używki to najgorsze rozwiązanie!

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Michał Malitowski nie pojawi się w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Menadżerka komentuje

  Michał Malitowski (38 l.) był wielkim nieobecnym pierwszego odcinka nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dla fanów jurora mamy wieści najgorsze z możliwych - nie zobaczymy go na razie na ekranie. Kiedy i czy w ogóle wróci do show? Tego nie wiadomo...

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

Wideo na temat: najgorszych produkcji
 • Kinga Preis o nominacji do Wężów: Dowiedziałam się od sąsiadów

  Kinga Preis jest jedną z nominowanych do tegorocznych Węży - nagród dla najgorszych filmowych produkcji roku. Aktorka ma szansę na niechlubną statuetkę w kategorii "występ poniżej talentu" (za rolę w filmie "#wszystkoGra"). W rozmowie z Interią Preis zdradziła, że o nominacji dowiedziała się od... sąsiadów. - Ja nawet nie wiem, gdzie jest taka gala i nie wiedziałam, że w Polsce przyznawane są

Dyskusje na temat: najgorszych produkcji