• Informacje na temat:

  najgorszych wpadkach

Artykuły na temat: najgorszych wpadkach
 • Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki! Dawno nie była tak wściekła! "Nie pohukuj tu na mnie"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) nie ma łatwego życia w sieci. Internauci na każdym kroku wytkają jej wpadki i posądzają o najgorsze. Ostatnio młodziutka celebrytka nie wytrzymała i ostro zareagowała...

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Spears wyśmiewa paparazzich

  .... Zdecydowaliśmy się pokazywać tych maniaków i nagradzać najgorszych z najgorszych" - czytamy na stronie. Spears pracuje właśnie nad swoim szóstym albumem "Circus", który będzie miał premierę w grudniu.

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Rodzinna tragedia posłanki PiS! Kondolencje śle sam Kaczyński!

  Elżbieta Kruk (58 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Straciła bardzo bliską osobę...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Anna Kalczyńska błagała szefa, by ją zwolnił! O co poszło?!

  Anna Kalczyńska (41 l.) od czterech lat jest częścią załogi „Dzień Dobry TVN”. Widzowie programu pokochali ją za profesjonalizm, którego może pozazdrościć jej niejeden kolega po fachu. Niestety, nie zawsze tak było.

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

Wideo na temat: najgorszych wpadkach
 • Mandaryna wraca do najgorszego dnia swojego życia! "Zderzyłam się z czołgiem"

  Mandaryna nie daje o sobie zapomnieć. Celebrytka wróciła na scenę muzyczną z nowym singlem "Not Perfect". W wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, jak mocno na jej życiu zaważyło wydarzenie z 2005 roku. Chodzi oczywiście o jej fatalny występ w Sopocie. Wówczas jej muzyczna kariera załamała się, zajmowała się więc głównie tańcem. Przyznała, że sopocka wpadka miała na nią ogromny wpływ. "Zderzyłam się z czołgiem, musiałam znaleźć życie na nowo" - wspomina. Przy okazji Mandaryna...