• Informacje na temat:

  najładniejsza dziewczyna na świecie

Artykuły na temat: najładniejsza dziewczyna na świecie
 • "M jak miłość": Nowy początek… stare problemy?

  ..., są chłopcy, rodzice, dziewczyny... I ja. I nawet, jeśli wyniki będą złe... nie pozwolimy ci... Wygramy, zobaczysz! Tymczasem Marzenka wyruszy na "łowy" do salonu mody ślubnej. Dziewczyna(...) to właśnie Andrzejek - zachwycony - pomoże jej podjąć decyzję. - Ta albo żadna!(...) Moja narzeczona musi mieć najładniejszą kieckę na świecie, choćbym potem miał ją spłacać w ratach... do końca...

 • "To nie koniec świata!": Casanova na końcu świata!

  ...świecie... Jak zareaguje na to zazdrosny narzeczony - Darek? Odpowiedź wkrótce! Klaudiusz - w serialu - będzie miał dwie pasje: książki i kobiety. Piotr Rogucki swój czas dzieli za to między...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Sala samobójców": Przed Berlinale

  "Sala samobójców" to film o potrzebie miłości, która w świecie internetu staje się śmiertelnie niebezpieczna - opowiadał jego reżyser Jan Komasa.

 • Polskie filmy na Berlinale

  "Świteź" Kamila Polaka, "Sala samobójców" Jana Komasy, "Jutro będzie lepiej" Doroty Kędzierzawskiej, "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka oraz "El Premio" Pauli Markovitch to filmy, które w tym roku zaznaczą polską obecność na Berlinale.

Wideo na temat: najładniejsza dziewczyna na świecie
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.