• Informacje na temat:

  najładniejsza dziewczyna polski

Artykuły na temat: najładniejsza dziewczyna polski
 • Tygodniowy rozkład lekcji w "Szkole życia"

  Czy rodzice wiedzą wszystko o swoich dzieciach? Czy nauczyciele zdają sobie sprawę z tego, co ich uczniowie robią po szkole? Z jakimi problemami borykają się polskie nastolatki? Na te pytania próbuje odpowiedzieć nowy serial fabularyzowany TVP2 pt. "Szkoła życia".

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Żona Mroczka zagrała w hicie disco polo!

  Pani Mroczkowa najwyraźniej nie zamierza stać w cieniu męża. Wygląda na to, że dziewczyna ma aspiracje, aby zostać gwiazdą. Jej mąż miał jednak więcej szczęścia i udało mu się załapać do popularnego(...) prostu najładniejsza" - zdradza "Super Expressowi" Jurek Ślubowski z Fanatica. Co ciekawe, jej urokom nie mogła się oprzeć "polska Angelina Jolie", czyli Agnieszka Orzechowska, która również zagrała...

 • Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Czy ktoś, kto ma w dorobku jedną płytę i dwa przebojowe single może być uważany za gwiazdę? - m.in. na to pytanie w programie Ten Top TV odpowiada Marcin Jędrych, popularny dziennikarz RMF FM.

 • Kto jest kim w "Sali samobójców"?

  - Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było - mówi Jan Komasa, reżyser głośnej "Sali samobójców", która na ekranach kin zadebiutuje 4 marca. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć specjalny materiał, w którym aktorzy niezwykle szczerze opowiadają o swych postaciach.

 • Polskie filmy na Berlinale

  "Świteź" Kamila Polaka, "Sala samobójców" Jana Komasy, "Jutro będzie lepiej" Doroty Kędzierzawskiej, "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka oraz "El Premio" Pauli Markovitch to filmy, które w tym roku zaznaczą polską obecność na Berlinale.

 • "Nie lubimy sauny"

  The Rasmus to nazwa, którą na początku 2003 roku poza Skandynawią mało kto słyszał. Fiński kwartet stał się gwiazdą w wielu europejskich krajach za sprawą jednego przeboju - "In The Shadows". Płyta "Dead Letters", z której pochodzi to nagranie, ukazała się w Polsce w sierpniu 2003 roku. Miesiąc później zespół był specjalnym gościem nadawanego przez Polsat programu "Bar". Przy okazji wizyty w Polsce wokalista Lauri i perkusista Aki udzielili wywiadu Jackowi Fudale (RMF FM). Muzycy The Rasmus...

 • DJ Adamus i "Sala samobójców"

  W sobotę (12 lutego) na Festiwalu Filmowym w Berlinie międzynarodową premierę będzie miał film "Sala samobójców" Jana Komasy. W obrazie wykorzystano m.in. utwory DJ Adamusa.

 • "Sala samobójców" na Berlinale

  Polski film"Sala samobójców" w reżyserii Jana Komasy otworzy sekcję Panorama Special podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - poinformował dystrybutor obrazu ITI Cinema.

 • "Sala samobójców": Przed Berlinale

  "Sala samobójców" to film o potrzebie miłości, która w świecie internetu staje się śmiertelnie niebezpieczna - opowiadał jego reżyser Jan Komasa.