• Informacje na temat:

  najładniejsza gwiazda

Artykuły na temat: najładniejsza gwiazda
 • Andjela Staletovic (25 l.) to kolejna gwiazda Instagrama, którą internauci zdążyli już okrzyknąć "najładniejszą matką świata".

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • Wielkanoc gwiazd

  ...z jarmużu albo z marchewki z pomarańczą i imbirem. - Ale jeśli chodzi o wielkanocny obiad, córki dobrze wiedzą, że musi być po bożemu - żartuje gwiazda. Katarzyna Żak szczególnie lubi biały(...) w garnku z barwnikiem - opowiada Joanna Moro. Gwiazda "Talianki" zdradziła w rozmowie z magazynem "Party", że jej synowie uwielbiają tradycyjną wielkanocną zabawę litewską - toczenie jajek...

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

 • Marina Łuczenko jest sobowtórem światowej gwiazdy? Są nie do odróżnienia!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.) jest jedną z najładniejszych polskich WAGs. Wokalistka ostatnio podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa na swoim Instagramie. Co ciekawego zauważyli jej fani?

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Pierwsze zdjęcie z córką

  Po trzech miesiącach od narodzin świat wreszcie zobaczył, jak wygląda Wyatt Isabelle - córka Mili Kunis i Ashtona Kutchera.

 • Gwiazdy pomagają fundacji Ewy Błaszczyk

  Święta to wyjątkowy czas, kiedy ludzie starają się być lepsi, pomagać innym, wspierać akcje charytatywne. Może właśnie dlatego Akcja Charytatywna na rzecz fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" cieszyła się tak wielkim powodzeniem.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Pamela (39 l.). Wszyscy goście mieli pojawić się przebrani w kostiumy. - To właśnie cała Pamela! - wyznaje "Na żywo" gwiazda. Jak się okazuje, to Ewa wygrała konkurs na najładniejsze przebranie. Jej(...) królowa polskiego jazzu. I chociaż przeszła w życiu już bardzo wiele, nie może się załamywać. - Jestem bardzo wierzącą katoliczką, chociaż bywam wątła w kwestiach praktykowania - wyznała gwiazda...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Zdjęcia na temat: najładniejsza gwiazda
Dyskusje na temat: najładniejsza gwiazda