• Informacje na temat:

  najładniejsze mieszkania

Artykuły na temat: najładniejsze mieszkania
 • Pazura kupił mieszkanie za 4 miliony

  Edyta Zając (21 l.) i Cezary Pazura (47 l.) wreszcie są "na swoim". Aktor kupił przytulne gniazdko, w którym zaszyje się ze swoją narzeczoną (już za kilkanaście dni żoną) i dzieckiem, które przyjdzie na świat niebawem. "Gniazdko" jest 200-metrowym luksusowym apartamentem położonym w najładniejszej części Mokotowa. Znajduje się na piątym piętrze, ma przeszklone ściany, ogród z osobnym wejściem...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kasia Glinka rozwodzi się!?

  ...o rozstaniu podjął podobno Gołdon - wcześniej nie powiodła się ani próba mediacji, ani szczere rozmowy mające wyjaśnić konflikt. "Cztery miesiące temu po prostu wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania...

 • "Będzie coraz lepiej"

  Zespół Pogodno istnieje od 1996 roku. Nazwa pochodzi od jednej z najładniejszych dzielnic Szczecina. Jako trio (w chwili obecnej są kwartetem), rozpoczęli swoją działalność od koncertów w Berlinie, Hamburgu i innych miastach w Niemczech. Dopiero później dali poznać polskiej publiczności swoje niebagatelne możliwości łączenia inteligentnych, poetyckich tekstów i nowocześnie zaaranżowanej muzyki gitarowej. Trzecia płyta grupy, zatytułowana "Hajle Silesia" (2002), z pewnością zaskoczyła fanów...

 • Irena Santor zaskoczona decyzją córki zmarłego ukochanego. Nie spodziewała się

  Od listopada zeszłego roku życie królowej polskiej piosenki Ireny Santor (84 l.) zmieniło się o 180 stopni. Nie tylko straciła najbliższą sercu osobę, ale musiała też na nowo poukładać prozaiczne, codzienne sprawy.

 • DJ Adamus i "Sala samobójców"

  W sobotę (12 lutego) na Festiwalu Filmowym w Berlinie międzynarodową premierę będzie miał film "Sala samobójców" Jana Komasy. W obrazie wykorzystano m.in. utwory DJ Adamusa.

 • Norbi ma już nową kobietę. Wyprowadził się dla niej z Warszawy!

  Norbert Dudziuk (43 l.), znany jako Norbi, kilka miesięcy temu rozwiódł się z żoną Marleną. Wokalista ma już nową partnerkę.

 • "Psubrat" wygrywa festiwal w Cottbus

  Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych 23. Festiwalu w Cottbus zakończonego 10 listopada, nagrodziło Marię Zbąską za film "Psubrat" - wspólną produkcję Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich i Wajda Studio.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie spędzi Wielkanocy w rodzinnej Muszynce

  Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", stara się każde święta spędzić w Muszynce - malutkiej miejscowości położonej w powiecie nowosądeckim, z której pochodzi. W tym roku jednak aktorka nie odwiedzi w Wielkanoc rodzinnych stron...

 • Złoty dotyk Timbalanda

  Dokładnie 40 lat temu, 10 marca 1971 roku, na świat przyszedł Timothy Zachery Mosley, światu lepiej znany jako Timbaland. Z okazji 40. urodzin producenta, który zrewolucjonizował rynek muzyki pop, przypominamy 10 najciekawszych utworów genialnego muzyka.