• Informacje na temat:

  najlepiej

Artykuły na temat: najlepiej
Zdjęcia na temat: najlepiej
 • "Ray Donovan": Tytułowy bohater zajmuje się rozwiązywaniem problemów wpływowych mieszkańców Los Angeles. Jednak w życiu prywatnym nie radzi sobie najlepiej. Wkrótce będzie musiał wykorzystać swoje umiejętności w gronie rodzinnym…
Wideo na temat: najlepiej
 • "Pierwsza miłość": "Tak będzie najlepiej"

  Łazanek zostaje nakryty podczas akcji dywersyjnej. Przyciśnięty do muru wyznaje, że za wszystkimi przestępstwami stała Malwina. Ksawery jest zdruzgotany… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Małgorzata Rozenek: Radek najlepiej wygląda nago

  Radosław Majdan nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy. Małgorzata Rozenek nie ma nic przeciwko temu, swego narzeczonego lubi bowiem w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

Dyskusje na temat: najlepiej