• Informacje na temat:

  najlepiej telekamery

Artykuły na temat: najlepiej telekamery
 • Danuta Holecka poniżona na Telekamerach?

  Danuta Holecka (51 l.) tegorocznego rozdania Telekamer nie będzie wspominać najlepiej.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Telekamery dla Kamińskiej i Bobka!

  ...najpopularniejsza polska aktorka. Kamińska otrzymała aż 323 865 głosów. O jej dominacji najlepiej świadczy różnica z jaką pokonała drugą na liście Joannę Brodzik. Na gwiazdę serialu "Dom nad...

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  Jak to możliwe, że dotychczas nie dostałaś Telekamery Tele Tygodnia w kategorii aktorka? To dla mnie niewiarygodne! - (śmiech) I co ja mam teraz powiedzieć? Cieszę się, że po raz pierwszy mam szansę(...) przynosi nic dobrego. Nominację do Telekamery zawdzięczasz roli Kasi Górki, którą od wielu lat grasz w "Barwach szczęścia". - To praca zbiorowa scenarzystów, reżyserów, operatorów i moja. Przez te...

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • "Barwy szczęścia": Walka o związki

  W tym tygodniu „Barwy szczęścia” wyjątkowo tylko trzy razy! W poniedziałek transmisja z gali „Telekamery Tele Tygodnia 2016”… A co wydarzy się w odcinkach?

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan chciałaby zagrać... wredną babę!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", ma dość wcielania się w naiwne, płaczliwe blondynki. - Wyzwaniem byłoby zagrać coś wbrew warunkom - mówi laureatka tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia".

 • Kurzajewski najlepiej komentuje!

  Maciej Kurzajewski najlepszym komentatorem sportowym. Telekamerę 2009 zdobył uzyskując 123 067 głosów czytelników "Tele Tygodnia", pokonując m.in. Przemysława Babiarza.

Wideo na temat: najlepiej telekamery
 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...