• Informacje na temat:

  najlepiej ubrana polka

Artykuły na temat: najlepiej ubrana polka
 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  ...garnitury. Oliwka właśnie dostała taką samą szansę. Jeśli mądrze poprowadzi swoją karierę, może tak jak mama stać się najlepiej opłacaną twarzą reklamową... Ania Przybylska zdawała sobie sprawę z tego, że w życiu bywa różnie i dlatego starała się zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe, godząc się na dobrze płatne kampanie reklamowe. Dzięki wyjątkowej urodzie jako pierwsza Polka została...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Kożuchowska znawczynią mody

  Małgorzata Kożuchowska została jedną z jurorek tegorocznej edycji konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards 2011. Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek.

 • Maja Sablewska: Polkom brakuje odwagi

  Polkom wciąż brakuje odwagi w kreowaniu własnego wizerunku - uważa Maja Sablewska. Zdaniem znanej stylistki, Polki nie chcą bawić się strojem i dodatkami w obawie przed krytyką. Ona sama przyznaje, że uwielbia ubrania, ale zanim kupi coś nowego, sprzedaje te, których nosić już nie zamierza.

 • Jak zdobywa się role?

  .... I to nie tylko talentem aktorskim, ale też... zawartością swojej szafy. Od lat gwiazda uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek, dlatego też producenci "Klanu" postanowili wykorzystać jej zainteresowanie modą i przenieść je na plan serialu. Jej bohaterka, Teresa Graczyk często ubrana jest w prywatne stroje aktorki. Jednak nawet seksowny wygląd nie gwarantuje powodzenia w miłości o czym...

 • Najlepiej ubrani celebryci

  Liderką najnowszego rankingu najlepiej ubranych gwiazd, który opublikował magazyn "Vanity Fair", jest aktorka Kerry Washington. Obok niej, w zestawieniu stylowych czytelników, znalazła się polska blogerka, Magdalena Knitter.

 • Reni Jusis odcina się od ekologicznego macierzyństwa?

  ..." - tłumaczy na łamach "Wysokich Obcasów". Najlepiej sprawdził się hamak, w którym jej dzieci chętnie polegiwały. Z kolei spanie z Teofilkiem i Gają w jednym łóżku okazało się wręcz koniecznością...

 • Maja Sablewska podkreśla, że czerpie z własnych doświadczeń, aby pomóc kobietom zaakceptować swój wygląd. Wszystko po to, by podobnie jak ona mogły przejść metamorfozę. Stylistka przekonuje, że program "Sablewskiej sposób na modę" ma na celu dowartościować kobiety i wydobyć z nich piękno.

 • Brakuje pieniędzy na film o Bogumile Wander i Krzysztofie Baranowskim

  ..."Długo nie byłem przekonany do tego filmu" - zdradza Krzysztof Baranowski. "Ale reżyser się uparł. Co więcej otrzymał już nawet dotację". Pieniędzy jednak wciąż brakuje, bo zdjęcia kręcone będą za granicą. Nie można też oszczędzać na kostiumach. To ważne w przypadku głównej bohaterki - Bogumiła Wander, którą ma zagrać Joanna Moro (34 l.), była przecież jedną z najlepiej ubranych Polek. I tu...

 • Open'er Festival 2014, dzień trzeci: Porywająca energia Jacka White'a

  Według najnowszych danych, pochodzi z Krakowa, czego się dotknie, zamienia w złoto, a na Open'erze zagrał po raz czwarty - kto taki? Oczywiście Jack White!

Zdjęcia na temat: najlepiej ubrana polka
Dyskusje na temat: najlepiej ubrana polka