• Informacje na temat:

  najlepsi debiutanci

Artykuły na temat: najlepsi debiutanci
 • Debiutant z małego miasta

  Kuba Wróblewski jest studentem IV roku krakowskiej PWST. Rola w "Galerii" to jego serialowy "pierwszy raz". Jak go wspomina?

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • Oni opowiadają najlepsze historie

  Jakie seriale zdobyły w tym roku Writers Guild Award, czyli nagrody Gildii Scenarzystów? Sprawdźcie.

 • Kto najlepszym reżyserem?

  Amerykańska Gildia Reżyserów ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. Kto ma szansę na statuetkę?

 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", odebrał w poniedziałkowy wieczór swoją pierwszą w życiu nagrodę. Uhonorowany został Różą Gali 2013 jako najlepszy... debiutant roku!

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

 • ​"Na Wspólnej": Ślub Basi i Smolnego! Czy Brzozowska popełnia życiowy błąd?

  Dziś wielki dzień dla Basi i Krzysztofa! Tych dwoje, po wielu życiowych perturbacjach - wbrew licznym sprzeciwom otoczenia i po pełnych emocji kłótniach - w końcu mają powiedzieć sobie uroczyste "tak"! I choć w roli państwa młodych nie są debiutantami, to nerwy u obojga sięgają zenitu. Roztrzęsioną Brzozowską "ratuje" z opresji matka. Niestety, emocji nie opanowuje Krzysztof i w drodze na ślub daje popis swojego porywczego charakteru! Czy ten dzień okaże się najpiękniejszym w ich życiu? Na...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Netflix: Zdjęcia z hiszpańskiego serialu "Elite". Kto w nim wystąpi?

  Netflix ogłosił obsadę drugiego (oryginalnego) hiszpańskiego serialu. "Elite", bo taki tytuł ma najnowsza produkcja, zadebiutuje w serwisie jesienią 2018 roku.

 • Brit Awards 2015 (nominacje): Sam Smith górą

  Poznaliśmy listę nominowanych do nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej szans na Brit Awards ma debiutant Sam Smith - pięć.

Wideo na temat: najlepsi debiutanci
 • Debiutanci

  Olivier (Ewan McGregor) prowadzi poukładane życie i uważa, że nic nowego i niespodziewanego już mu się nie przydarzy. I właśnie wtedy jego 75-letni ojciec (Christopher Plummer) postanawia wyznać mu prawdę, którą ukrywał przez całe życie - jest gejem. Ta informacja to dla Oliviera szok, ale pozwala mu on na nowo zbudować zaniedbaną relację z najbliższym człowiekiem, którego jak się okazało zupełnie nie znał. Wkrótce też Oliver spotka Annę (Melanie Laurent) i przekona się, że jest możliwe coś,...

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...