• Informacje na temat:

  najlepsi sportowcy roku

Artykuły na temat: najlepsi sportowcy roku
 • Hubert Zduniak: Myślę, że wszystko, co najlepsze, jest jeszcze przede mną!

  ...śmierć na raty”. W 1997 roku jeszcze przed obroną dyplomu pan Hubert zagrał w „Klanie”, w którym pojawia się od tej pory jako Robert Kuszyński. Przystojny, wysoki brunet zyskał wiele fanek dzięki...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Anna Lewandowska nominowana do Biologicznej Bzdury Roku! Chodzi o jej porady!

  ...roku "Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport" - utyskiwała dziennikarzom.  Cóż, teraz być może to Anna zdobędzie w innym plebiscycie pierwsze miejsce, choć pewnie nie jest to nagroda jej marzeń. Chodzi bowiem o plebiscyt na Biologiczną Bzdurę Roku 2017 roku, który organizowany jest na popularnym blogu totylkoteoria.pl. O co dokładnie chodzi? "Ideą inicjatywy...

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • ...2013 rok powoli dobiega końca, czas więc na podsumowania. Oto pary, które w mijającym roku postanowiły wejść w związek małżeński...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Najlepszy... aktor telewizyjny?!

  ...laureaci Wiktorów 2011: Polityk roku 2011 - Donald Tusk Komentator lub publicysta - Justyna Pochanke Aktor telewizyjny - Kinga Preis Gwiazda piosenki i estrady - Sebastian Karpiel-Bułecka Prezenter TV - Krzysztof Ziemiec Twórca lub producent programu telewizyjnego - Ewa Ewart Osobowość telewizyjna - Grażyna Torbicka Odkrycie telewizyjne roku - Danuta Wałęsa Sportowiec roku...

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Słynny sportowiec porzucił żonę

  ...olimpijskim, trzykrotnie zdobył mistrzostwo świata w chodzie na 50 kilometrów. Zakończył karierę sportową po igrzyskach w Atenach w 2004 roku.

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

Wideo na temat: najlepsi sportowcy roku