• Informacje na temat:

  najlepszą aktorkę

Artykuły na temat: najlepszą aktorkę
 • "Outlander": Caitriona Balfe uznana za najlepszą szkocką aktorkę

  W niedzielę Catriona Balfe (Claire Fraser) odebrała szkocką nagrodę BAFTA w kategorii najlepsza aktorka.

 • Boska Komedia: Stenka najlepszą aktorką festiwalu!

  Danuta Stenka została wybrana najlepszą aktorką zakończonego w sobotę, 13 grudnia, 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w Krakowie. Najlepszym aktorem został Piotra Skiby. Spektakl Krystiana Lupy "Wycinka, HOLZFŽLLEN" wygrał festiwal.

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  ...jesteś Klarą".  Jeszcze przez dwa lata grała i brylowała na czerwonych dywanach. W 1963 roku powiedziała producentom, że chciałaby odwiedzić przyjaciół. Limuzyna z wytwórni podwiozła aktorkę pod bramy...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  Globów nazwała "najlepszą nocą w swoim życiu". Nie sposób dziwić się jej euforii. Nie tylko została laureatką jednej z najbardziej liczących się w branży nagród; w udziale przypadła jej także...

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Paweł Wilczak ma wiele do stracenia! On jednak jest zapatrzony w młodszą aktorkę!

  Jego długoletni związek chyli się ku upadkowi. Wygląda na to, że nie pomogła terapia, a aktor zamierza zacząć nowy rozdział w życiu. Tygodnik "Na Żywo" dotarł do relacji świadka, który widział, jak gwiazdor doskonale bawił się w towarzystwie młodej aktorki... Pokazuje to, że Paweł Wilczak dokonał już wyboru.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • "Blondynka": 99 odcinków i 4 aktorki... Mija 10 lat od premiery "Blondynki"!

  ...wyjątkową - ewenementem na skalę światową. Dziś - po emisji aż 99 odcinków - wiadomo już, że najlepszą oglądalność miały serie z Julią Pietruchą (pierwszy sezon "Blondynki" oglądało prawie 5 milionów...

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

Zdjęcia na temat: najlepszą aktorkę
Wideo na temat: najlepszą aktorkę
 • Dominika Gwit: Nie dostałam się do szkoły teatralnej, ale zawsze czułam się aktorką

  Dominika Gwit przyznaje, że zawsze chciała być aktorką i powoli, ale systematycznie dążyła do realizacji swoich marzeń. Choć nie dostała się do szkoły teatralnej, zawsze czuła się aktorką. – Nie byłam w szkole teatralnej dlatego, że po prostu się nie dostałam, ale zrobiłam egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich, a potem zaczęłam dostawać propozycje. Zawsze czułam, że aktorstwo jest dla mnie najlepsze - podkreśla Gwit.

 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • Tak Wojewódzki wkręcił Jandę

  Krystyna Janda (62 l.) bierze udział w plebiscycie na najlepszy głos II linii warszawskiego metra. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski wykorzystali sytuację i postanowił wkręcić znaną aktorkę.

Dyskusje na temat: najlepszą aktorkę
 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Niech jeszcze odda medal za"najlepszą aktorkę"

 • Re: Dorota Segda i Stanisław Radwan: Szczęśliwi mimo 27 lat różnicy wieku!

  Scenariusz od lat ten sam! młoda aktorka daje staremu , ale wpływowemu- i zostaje namaszczona na "Gwiazdę " najlepszą aktorkę i ma najlepsze role --- i tak to samo=od Hollywod po warsiawkę i krakówkę :-(

 • Re: "M jak miłość": Sposób na kobiety

  Zniknie? Skoro ktoś uznał ją za najlepszą aktorkę w plebiscycie i to dwukrotnie? szkoda słów....

 • Re: "M jak miłość": Przyśpieszony ślub

  Kult słodkich idiotek nadal trwa, dlatego dali Tomka niani, żeby się poczuł męsko. Przy Agnieszce musiał by się za bardzo starać. Jeszcze ta telekamera za najlepszą aktorkę dla pani Szatan to chyba jakaś kpina.

 • Re: ​"Na dobre i na złe": Adam oświadczy się Wiktorii

  Oliwia to najgorsza postać a ten wątek to najgorszy i najglupszy w całym serialu. Nie wiem co oni sobie myślą że rozwalając najlepszą parę i lansujac te pseudo aktorkę Bryłę przyzporzą sobie fanów, chyba wręcz przeciwnie. Niedługo nikt tego nie będzie oglądał.

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Słyszałem też inne popisy pana Stuhra. Między innymi na gali Orłów filmowych, gdy wręczał jedną z nagród. "Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu, to znaczy planu (elita się śmieje, Stuhr robi sześćdziesiąt dwa grymasy, udając, że się pomylił i „zagrywając się” przy tym, jakby pierwszy raz w życiu stał na scenie – przyp. KF). Chciałbym być dobrze zrozumiany

 • Re: "M jak miłość": Jacek nie odpuszcza...

  Ależ Julianie, przecież ta pani dostała 2 telekamery, bo uznano ją za najlepszą aktorkę.......Zrozumieć, ani pogodzić się z tym nie mogę, ale takie są fakty. Teraz ma coś kręcić w Kazimierzu Dolnym. O doloż!!!

 • Re: "Lekarze": Magdalena Różczka nie zniknie z serialu!

  każdy ma prawo do gorszego dnia i może być wtedy nie miły Pani Magda za każdym razem jak ją widzę jest bardzo miła i uważam ją za najlepszą polską aktorkę

 • Re: "Moda na sukces": Katherine Kelly Lang boleśnie poniżona!

  Pani Katherine jest najlepszą aktorką w Modzie Na Sukces, oprócz Susan Flannery. Jeśli ktoś obraża tą aktorkę, tylko dlatego że gra w wielkim tasiemcowym serialu, nie wykazuje zbytnio wielkiego intelektu, ani wrażliwości artystycznej. Przykro mi że w Polsce przestano nadawać serial i że pomimo istnienia licznej grupy sympatyków, TVP nie wspiera ich i ma za nic, promując przy tym autentyczne

 • Re: Prawdziwy przyjaciel w biedzie

  Nie mogę odżałować,że uśmiercono Jadzię,najlepszą aktorkę!!!Wielka strata dla tego serialu!!