• Informacje na temat:

  najlepsza anegdota

Artykuły na temat: najlepsza anegdota
 • Marta Manowska ma wielkie serce!

  ...- mówi "Rewii" osoba pracująca w stowarzyszeniu.  W firmie produkującej program "Rolnik szuka żony" krąży anegdota o tym, jak Marta Manowska przyszła na zdjęcia próbne i już w charakteryzatorni było jasne, że drugiej takiej dziewczyny nie znajdą. Okazała się najlepsza, a w jej oczach ludzie widzą prawdziwe zainteresowanie ich losem. Ona nikogo nie udaje i to klucz do jej sukcesu. - Dla mnie...

 • Ryszard Pietruski: Król życia

  Był królem życia. Kochał ludzi i potrafił się bawić. Nie ma już tak kolorowych artystów.

 • Piotr Woźniak-Starak we wzruszających słowach żegnany przez przyjaciół. Taki był naprawdę!

  Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) pozostawił pogrążonych w żałobie i rozpaczy bliskich oraz przyjaciół. Im wszystkim trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. W jednym z programów znajomi i współpracownicy milionera wspominali go we wzruszających słowach. Niektóre fakty wyszły na jaw dopiero teraz.

 • Najlepszy film roku?

  "Fish tank" Andrei Arnold, który od piątku można oglądać na ekranach kin, to - według recenzentów - jeden z najlepszych filmów roku. - To antidotum na wszelkie rodzime ''Galerianki'' i 'Świnki" - pisze w recenzji na stronach INTERIA.PL Jacek Dziduszko.

 • Ilona Łepkowska bezlitosna dla Angeliki Fajcht!

  Ilona Łepkowska (60 l.) jest w szoku po tym, jak zobaczyła wywiad z Angeliką Fajcht w "Dzień Dobry TVN"!

 • Najlepsza polska aktorka?

  Wśród 10. nominowanych do Złotych Kaczek "najlepszych aktorek w minionym 50-leciu" na próżno szukać jej nazwiska. Ale w latach 70. "polska BB" była największą gwiazdą naszego kina. Czy ktoś pamięta jeszcze dzisiaj Barbarę Brylską?

 • "M jak miłość": Zmarł Witold Pyrkosz

  Nie żyje znany aktor Witold Pyrkosz. Publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Informację o śmierci aktora opublikowano na oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

 • Najlepsi kucharze małego ekranu

  Nie wystarczy znajomość kuchni od podszewki i świetne przepisy. Trzeba stworzyć widowisko. Bez dodatkowych atrakcji program kulinarny nie zyska widzów. Hasłem jest: gotuj i nie nudź!

 • "Ranczo": Dlaczego Viola Arlak cieszy się, że to już koniec hitowego serialu?

  Właśnie ukazała się książka o “Ranczu". Pełno w nich anegdot, również o tobie. Masz jakąś ulubioną? - Moja ulubiona anegdota to ta, kiedy pewien fan pojawił się na planie i domagał się autografu. Tak się składa, że ja w “Ranczu" robię wszystko w biegu, bo scen dużo i nie ma czasu na nic więcej poza pracą. Proszę więc go, żeby przyszedł w przerwie obiadowej, wtedy spokojnie dam mu ten autograf...

 • "Mam najlepszą pracę na świecie"

  "Chyba po prostu mam dużo szczęścia" - mówi o swoich sukcesach Susan Boyle, która została odkryta w 2009 roku dzięki brytyjskiemu programowi "Mam talent". Na początku listopada ukazała się trzecia płyta "Someone To Watch Over Me".