• Informacje na temat:

  najlepsza architektura

Artykuły na temat: najlepsza architektura
 • Zawsze uśmiechnięta Małgorzata Braunek

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo.

 • "Gra o tron": Problemy ze statystami

  Popularny serial "Gra o tron" wrócił do pięknego chorwackiego Dubrownika nad Morzem Adriatyckim, ale producenci mają problem, bowiem statyści są... za wysocy. Potrzebnych jest aż dwa tysiące ludzi.

 • Maciej Myszkowski wraca na wybieg! "Jest duże zapotrzebowanie na dojrzałych mężczyzn z charyzmą"

  Po rozstaniu z Justyną Steczkowską (45 l.) Maciej Myszkowski (44 l.) jest zasypywany propozycjami zawodowymi.

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • Dorota Szelągowska i kulisy jej życia prywatnego. Wiedzieliście o tym?

  Jest odważna, utalentowana i bardzo lubiana przez widzów. W tym roku zdobyła Telekamerę w kategorii: Osobowość Telewizyjna. – Budzę się czasem i myślę: Boże, czym ja sobie na to wszystko zasłużyłam? Dziękuję za to co mam, licząc, że to nie jest tylko chwila! – mówi Dorota Szelągowska (38). Nie każdy zna kulisy jej życia. Która kobieta miała największy wpływ na nią? Okazuje się, że niekoniecznie mama...

 • Rick Wright: Echa pewnej decyzji

  Zmarły w 2008 roku klawiszowiec Richard Wright nigdy nie był liderem Pink Floyd, ale bez niego Pink Floyd nie byłby tym samym zespołem.

 • TVN kręci nowy serial w... Rybniku!

  W połowie kwietnia ruszają zdjęcia do nowego serialu TVN, który na antenie ma pojawić się jesienią. Jego akcja umiejscowiona będzie w Rybniku, a stacja za lokowanie plenerów zapłaci miastu 370 tysięcy zł!

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: tak przygotowują się do porodu!

  Przed Magdaleną Boczarską (38 l.) i Mateuszem Banasiukiem (32 l.) prawdziwy egzamin z życia. Lada moment na świat przyjdzie ich pierwsze dziecka, a para bardzo to wydarzenie przeżywa.

 • Najgorsze i najlepsze polskie sequele

  Sequele można podzielić na dwie bardzo proste kategorie: dobre i złe. Dobre niejednokrotnie przewyższają pierwowzór, złe natychmiast do niego odsyłają. Najlepszy przykład złapania się w pułapkę sequeli to próba wyciśnięcia resztek z pierwszej części.