• Informacje na temat:

  najlepsza decyzja

Artykuły na temat: najlepsza decyzja
 • Monika Krzywkowska: Małżeństwo to jej najlepsza życiowa decyzja

  ...mi to powtarzała. Szczęśliwie mam normalną, kochająca mamę, która zawsze była po mojej stronie. Akceptowała i wspierała mnie w moich decyzjach, począwszy od pierwszych zakochań aż po decyzje zawodowe...

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Tomasz Stockinger nie żałuje, że umieścił mamę w domu opieki. To była najlepsza decyzja!

  Tomasz Stockinger (60 l.) nie obawia się przyznać, że umieścił swoją mamę w domu opieki. Uważa, że była to najlepsza decyzja ze wszystkich możliwych.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Ślub to najlepsza decyzja w życiu!

  ..., każdy powinien po swojemu, ale zawsze szczerze i prawdziwie. Nie wyobrażam sobie innego życia. A mogłabyś żyć z Piotrem bez ślubu? - Mogłabym, ale cieszę się, że wzięliśmy ślub. To była najlepsza decyzja w moim życiu. No popatrz, a coraz więcej osób uważa, że ślub tylko zabija miłość.. - Wiesz jaka jest prawda? Po ślubie psują się tylko te związki, w których nie było prawdziwej miłości. Wtedy...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Monika Mrozowska zmieniła fryzurę! To chyba nie była dobra decyzja

  Monika Mrozowska (37 l.) raczej nie jest skora do dokonywania radykalnych zmian w swoim wyglądzie. Tym razem jednak zdecydowała się na metamorfozę i to chyba nie była najlepsza decyzja w jej życiu.

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Stanisława Celińska o decyzji syna: Nie mogę prosić, żeby wrócił, to jego życie

  Stanisława Celińska (68 l.) nie ukrywa, że decyzja syna Mikołaja nie była dla niej łatwa. Artystka zrobiła wszystko, by ją zaakceptować.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

Zdjęcia na temat: najlepsza decyzja
Wideo na temat: najlepsza decyzja
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  Michał Żebrowski był u szczytu popularności, gdy zdecydował się dołączyć do obsady serialu „Na dobre i na złe”. Miał wówczas na koncie role w takich kinowych hitach jak „Ogniem i mieczem”, „Kto nigdy nie żył...”, „Pręgi”, oraz „Pan Tadeusz”. W postać profesora Andrzeja Falkowicza, chirurga ze szpitala w Leśnej Górze, aktor po raz pierwszy wcielił się w 2011 roku, choć wcześniej wielokrotnie zapowiadał, że nie zagra w serialu telewizyjnym. – Trudno było wymagać od chłopaka, który spędzał w...

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...

 • Netflix: Główny zwiastun serialu "Szkoła dla elity"

  Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...

Dyskusje na temat: najlepsza decyzja
 • Re: "M jak miłość": "Emka" znowu najlepsza

  WIDAĆ, ŻE PAN ANDRZEJ WZRUSZYŁ SIĘ NA KONIEC AKCJI W SZPITALU. SZKODA , ALE TO JEGO DECYZJA. ŻYCZĘ POWODZENIA W STANACH :)

 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  Panie Miszczak. Gratulują. To najlepsza decyzja jaką Pan w życiu podął. Już nigdy więcej Kożuchowskiej a moja oglądalność TVN wzrośnie.

 • Re: "M jak miłość": Mam w sobie wiele kolorów - rozmowa z Kacprem Kuszewskim

  Dobrze, że odchodzi. Już dawno powinien odejść. Źle mi się oglądało ten serial z jego osobą. To nie to. Nie lubię mamejstwa. To aktor nie wyrazisty. Najlepsza decyzja, że odszedł. Tylko żadnych powrotów proszę temu panu nie przygotowywać !

 • Re: ​"Cisza nad rozlewiskiem": Czas pożegnać bohaterów mazurskiej sagi...

  Serial bardzo mi się podobał ! Przeczytałem także książki . Jednak najlepsza decyzja , to poznanie na żywo mazurskich okolic , w których się zakochałem !

 • Re: "Na Wspólnej": Ilona Wrońska i Leszek Lichota są nauczycielami swych dzieci!

  To najlepsza decyzja rodziców, by dzieci odsunąć od ślęczenia w szkole nad niepotrzebnymi bzdurami, informacyjnymi śmieciami. Będą realizować swoje marzenia i potrzeby , a nie ambicje i braki ambicji nauczycieli. Szkoły istnieją w większości przypadków, by nauczyciele i urzędnicy mieli pracę . Dzieci są dodatkiem. Rodzice nauczą dzieci taniej i skuteczniej , a dzieci zyskaja czas na kontakty

 • Re: Angelique Boyer: Kochliwa czy interesowna?

  Uważam, że jest interesowna wie koło kogo się zakręcić, kiedyś rozbawiły mnie jej słowa powiedziała, że decyzja o powiększeniu piersi była najlepsza w jej życiu, bo zaczęła dostawać wtedy główne role znaczy to, że przedtem była chyba kiepską aktorką skoro grała role drugo i trzecio - planowe.

 • Re: Zaskakująca decyzja Zosi...

  Zosia powinna grać w tym serialu ona jest najlepsza PROSZĘ niech zostanie.

 • Re: Monika Mrozowska czeka na... rozwód!

  nie każdy rozwód to porażka. jakby cie mąż bił i katował dzieci to żyj sobie sama z nim. ja z dziećmi nie żałuję rozwodu.. i uważam że była to najlepsza decyzja naszego życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak Ci tak szkoda rozwodników to życze ci mojego dawnego życia

 • Re: Koniec "House'a": Kulisy sprawy

  To chyba najlepsza decyzja. Niech tylko scenarzyści sie przyłożą do ostatniej serii bo to co się działo w dwóch ostatnich sezonach woła o pomstę do nieba. Ja bym widział to tak, że na początku serii House wpada w jakieś tarapaty niczym w pierwszych seriach, a gdy już uda mu sią jakoś z nich wydostać w ostatnim odcinku lecą z Cuddy, Wilsonem i Trzynastką do Las Vegas gdzie House z Cuddy biorą ślub.