• Informacje na temat:

  najlepszą koleżanką

Artykuły na temat: najlepszą koleżanką
 • "Na dobre i na złe": Najlepsza koleżanka?

  Profesor uzna, że doktor Consalida wypiła kilka drinków za dużo i w nocy nie powinna zostać z kolegą sam na sam... A Radwan od razu zaprotestuje. - O co mnie pan podejrzewa, doktorze?! - Kiedy dwoje dorosłych ludzi mieszka ze sobą... Jest pan tylko mężczyzną! - Jest moją najlepszą koleżanką! - Wiktoria, kompletnie pijana, parsknie w końcu śmiechem. Falkowicz jednak się nie podda...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Anna Mucha chwali się swoim życiem! Gardzi koleżankami?!

  Ania Mucha (38 l.) swego czasu nie stroniła od imprez, jednak ostatnio mniej jest jej na salonach. W rozmowie z tabloidem wyznała dlaczego.

 • Najlepszą przyjaciółkę ma się tylko jedną

  Czy przyjaciółka pomoże Rosie dostrzec, że między nią a Samem rodzi się niezwykłe uczucie? Od 5 grudnia romans "Love, Rosie" w kinach w całej Polsce.

 • Natalia Kukulska szydzi z "nabotoksowanych" koleżanek?! "W chorym ciele, chory duch"

  Natalia Kukulska (42 l.) wydała właśnie nowy singiel, w którym surowo ocenia panującą obecnie modę na odmładzanie się za wszelką cenę. Show-biznesowe koleżanki ją za to znienawidzą?

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "M jak miłość": Wojtuś straci głowę dla koleżanki z klasy!

  Podczas imprezy imieninowej na cześć Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki) Ola (Oliwia Dąbrowska) pocałuje do w policzek. To będzie ich pierwszy w życiu pocałunek!

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Kinga Rusin szykuje się do ślubu?! Jej koleżanka wyjawiła prawdę!

  ​Kinga Rusin (44 l.) miała ostatnio sporo stresu, a ukochany idealnie wyczuł moment i porwał ją do Paryża. Pojawiły się plotki, że właśnie tam chciał poprosić ją o rękę. Te przewidywania nie sprawdziły się.

 • Joe Cocker: Gwiazdy oddają hołd muzykowi

  Śmierć 70-letniego wokalisty wstrząsnęła całym światem. Joe Cockera wspominają nie tylko fani, ale także jego koledzy i koleżanki z branży muzycznej.

Zdjęcia na temat: najlepszą koleżanką
Wideo na temat: najlepszą koleżanką
 • Maffashion obraziła się na Tyszkę!

  Kilka dni temu słowa Marcina Tyszki rozpętały małą burzę w show-biznesie. Fotograf podziękował Gosi Baczyńskiej, że ta nie zaprosiła na swój najnowszy pokaz żadnej szafiarki. Marcin nie ma najlepszego zdania o tych pannach twierdząc, że polskie blogerki modowe są "puste" i powinny wziąć się za naukę! Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Marcinowi postanowiła odpowiedzieć niejaka Maffashion... Oczywiście dziewczyna nie uważa się za próżną i raczej na studia też...

Dyskusje na temat: najlepszą koleżanką