• Informacje na temat:

  najlepsza motywacja

Artykuły na temat: najlepsza motywacja
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka miała ciężki rok

  Wychowana w Sudetach, najlepiej czuje się wśród zieleni. W wolnym czasie szuka wraz z synkiem czterolistnej koniczyny. W trudnych momentach mocno myśli o dziecku, bo jak sama mówi, jest najlepszą motywacją do życia.

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Joanna Racewicz w szczerym wywiadzie. Opowiedziała o synu

  W kwietniu 2010 roku świat Joanny Racewicz (44 l.) legł w gruzach. Dramatyczne chwile po stracie ukochanego męża Pawła Janeczka (†37 l.) przetrwała dzięki synkowi, który miał wtedy dwa latka i stał się dla dziennikarki największą motywacją do życia. Dziś Joanna ma poczucie, że odprowadziła już męża do lepszego świata i daje sobie prawo do nowego życia. W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" opowiedziała m.in. o tym, co zdarzyło się na chrzcinach jej syna, które odbyły się już po katastrofie...

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Paulina Młynarska atakuje Lis i Rozenek!

  Paulina Młynarska (45 l.) nie ma najlepszego zdania o celebrytkach, które zgodziły się "żebrać" w programie TVN!

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • "Halt and Catch Fire": Doskonały finał

  W czasie kiedy z roku na rok w Stanach Zjednoczonych produkuje się coraz więcej seriali fabularnych łatwo przegapić telewizyjne perełki. Serial „Halt and Catch Fire”, który zadebiutował na antenie AMC trzy lata temu, zalicza się do jednych z najlepszych produkcji ostatnich lat i nie ustępuje pod żadnym względem uznanym produkcjom, zdobywając kolejne przychylne głosy widzów jak i krytyków. 28 września rozpoczyna się finałowy, czwarty rozdział opowieści o piątce ludzi, którzy mieli zamiar...

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Otylia jest załamana

  ...z Michałem planuje zaręczyny, które mają osłodzić jej gorycz przegranej. Dla Polaków Otylia zawsze będzie najlepsza. Jest dwukrotną mistrzynią i rekordzistką świata.

 • Genialny naukowiec, błyskotliwy śledczy

  Oparty na faktach dramat "Teoria wszystkiego", nominowany do Oscara w pięciu kategoriach, oraz polski kryminał "Ziarno prawdy", adaptacja bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, to najgłośniejsze premiery tego tygodnia.

Zdjęcia na temat: najlepsza motywacja