• Informacje na temat:

  najlepsza praca na świecie

Artykuły na temat: najlepsza praca na świecie
 • Monika Krzywkowska: Małżeństwo to jej najlepsza życiowa decyzja

  ...? - Z jednej strony się cieszę, że Lenka żyje w świecie dostatku. Ale czasem nachodzą mnie myśli, że nasze pokolenie potrafi bardziej docenić pewne rzeczy i przede wszystkim umie cieszyć się drobiazgami(...) się po sądach... - Nigdy nie było w nas wątpliwości, że jesteśmy ze sobą szczęśliwi i że chcemy ze sobą być. Zupełnie naturalnie spędzaliśmy ze sobą życie. A w momencie, w którym na świecie pojawiła...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Syn": "Eli znajduje swoje miejsce w świecie" - rozmawiamy z Jacobem Loflandem

  ...jako aktor.   Eli nie ma lekko w życiu. Jakim problemom będzie musiał stawić czoło w nowych odcinkach? - W tym sezonie Eli zaczyna powoli znajduje swoje miejsce w świecie; uczy się, jak żyć wśród(...) próbami przetrwania w tym świecie, zrozumienia go. Zmieniają się relacje Elia z Toshaway'em i Kwiatem Prerii.  Para staje się praktycznie nierozłączna. Drugi sezon "Syna" to finałowa seria. Jakie jest...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Aleksandra Justa dostała pracę w TVP. Zagra w nowym serialu.

  .... Kiedy urodziła Marysię (21 l.), miała 25 lat. Trzy lata później na świecie pojawił się Antoś (19 l.). Po nim Tadeusz (16 l.) i Bronisława (14 l.). Praca zeszła na dalszy plan na długie lata. - Nie(...), bo kolejne raty kredytu we frankach trzeba spłacać. Zbyszek ma gigantyczne alimenty, a moja praca, wiadomo, dzisiaj jest, jutro jej nie ma - przyznała w ostatnim wywiadzie. Dla Aleksandry nowa rola...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Małgorzata Zajączkowska wspomina pracę u Woody'ego Allena: Płaci minimum...

  ...domu, gdzie poznawałam ludzi z pierwszych stron gazet. Zobaczyłam, jakie mają podejście do życia, czym się interesują. I zaczęłam chłonąć ten świat jak gąbka. To najlepsza szkoła, jaką mogłam ukończyć(...) choinka na świecie. Na kilkadziesiąt metrów wysoka, wiekowa i mieniąca się milionem światełek. Temu spektaklowi, na który przyjeżdżają ludzie z całej Ameryki, ale i ze świata, towarzyszy pokaz...

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Praca jest najlepszym lekarstwem na chandrę

  ...i świecie, aby choć trochę zbliżyć się do ideału. Chociaż jako zodiakalna Panna idealizuję ludzi i otaczającą mnie rzeczywistość, w stosunku do siebie jestem bardzo krytyczna - twierdzi. Rzadko się(...) wtedy do przyjaciółki, rozmawiamy pół godziny i zły nastrój mija - żartuje, dodając: - Potem biorę się ostro do pracy. Bo praca jest doskonałym lekarstwem na wszystkie smutki.

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

Zdjęcia na temat: najlepsza praca na świecie