• Informacje na temat:

  najlepsza propozycja

Artykuły na temat: najlepsza propozycja
Zdjęcia na temat: najlepsza propozycja
Wideo na temat: najlepsza propozycja
 • Martyna Wojciechowska: To mój najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” oraz redaktor naczelna polskiej edycji „National Geographic”, nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której – jak mówi – przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów - m.in. z Korei...

 • Najlepsze seriale roku 2011

  Amerykański Instytut Filmowy stworzył zestawienie najlepszych seriali (oraz filmów) mijającego roku, oto propozycje: - "The Big C" - "Zakazane imperium" - "Breaking Bad" - "Glee" - "Mad Men" - "Współczesna rodzina" - "Temple Grandin" - "Pacyfik" - "Rockefeller Plaza 30" - "The Walking Dead"

 • Dominika Gwit: Nie dostałam się do szkoły teatralnej, ale zawsze czułam się aktorką

  Dominika Gwit przyznaje, że zawsze chciała być aktorką i powoli, ale systematycznie dążyła do realizacji swoich marzeń. Choć nie dostała się do szkoły teatralnej, zawsze czuła się aktorką. – Nie byłam w szkole teatralnej dlatego, że po prostu się nie dostałam, ale zrobiłam egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich, a potem zaczęłam dostawać propozycje. Zawsze czułam, że aktorstwo jest dla mnie najlepsze - podkreśla Gwit.

Dyskusje na temat: najlepsza propozycja
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Wurst i kapusta kiszona przy "dźwiękach muzyki" w leśnej oprawie oraz zacnym gronie parteigenosse to najlepsza propozycja w wiosennej ramówce TVN!

 • Re: "Pierwsza miłość": Niemoralna propozycja

  Czekamy na Mateusza Janickiego.To byłaby najlepsza wiadomość odkąd przestał on grać Pawła.

 • Re: Będzie drugi sezon

  To badziew dla bezmózgowców. W dodatku na granicy dobrego smaku, niesie za sobą negatywny wydźwięk. Dzieci robia co chcą, relacje "kumpelskie" to propozycja rodzinki....dziwie się, że ktoś chętnie ogląda to z dziecmi - widać nie zastanawia się nad trescia i jaki ona moze mieć wpływ na dziecko. LICENCJA NA WYCHOWANIE NAJLEPSZA !!!!