• Informacje na temat:

  najlepsza przygoda

Artykuły na temat: najlepsza przygoda
 • "Przygody psa Cywila": Serial o psie, który pracował w MO

  Nie ma się co oszukiwać – lubimy, kiedy bohaterem filmu bądź serialu jest pies. Potwierdza się to od początku, od sławy Szarika z "Czterech pancernych i psa", który szybko doczekał się następcy w "Przygodach psa Cywila".

 • "Rolnik szuka żony": Zaczynamy nową przygodę

  Już dziś na antenie TVP 1 (o godz. 21.25) poznamy 10 uczestników, którzy chcą wziąć udział w 2. edycji show "Rolnik szuka żony". Kto przeszedł dalej, dowiemy się jesienią.

 • I          Postanowienia ogólne   1.       Konkurs "Pierwsza miłość: Nowe przygody Marysi" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez GRUPA...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Najlepsze wcielenia Wojciecha Zielińskiego

  Na ekranie oraz deskach teatralnych bawi, wzrusza i intryguje już od piętnastu lat. Z przekonaniem potrafi zagrać zarówno agenta, kucharza, jak i… sprzedawcę odkurzaczy. W najnowszej produkcji marki Ballantine’s, serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel’s Share”, Wojciecha Zielińskiego będziemy mogli oglądać z kolei w roli prywatnego detektywa. Będzie się działo!

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Na Wspólnej": Miłosne przygody Ewy i Igora

  Wkrótce Ewa Nowak (Ewa Gawryluk) wprowadzi się do kochanka, a jej syn Igor (Kuba Wesołowski) wda się w namiętny romans z mężatką.

 • Oscary 2015: Są pierwsi przegrani!

  Jennifer Aniston, animacja "LEGO: Przygoda" oraz dramat "Selma" - to najwięksi przegrani tegorocznych Oscarów.

 • Jan Wieczorkowski: To będzie najlepsza część "Czasu honoru"

  ...zdarzyła się samochodowa przygoda, która mogłaby zainspirować scenarzystów? - Najbardziej filmowa była moja podróż po Stanach Zjednoczonych. W 2004 r. poleciałem do Nowego Jorku. Był listopad(...). Gram dowódcą jednego z oddziałów. Jest nowy reżyser, Janek Hryniak, jest ciekawy scenariusz. Myślę, że to będzie najlepsza część "Czasu honoru". Wychodząc poza temat aktorstwa, czy w twoim życiu...

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

Zdjęcia na temat: najlepsza przygoda
Wideo na temat: najlepsza przygoda
 • Co Małgorzata Rozenek-Majdan poradziła Przetakiewicz przed udziałem programie TVN-u?

  Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan udział w „Azja Express” był doskonałą decyzją. Zdobyła wielu fanów, a jej powiedzenia – „Nie mów do mnie teraz” czy „Me is Victoria” - stały się kultowe. Swoimi doświadczeniami podzieliła się z nową uczestniczką show, Joanną Przetakiewicz. Poradziła jej, żeby wzięła ze sobą mniej rzeczy, a do całej przygody podeszła z humorem. Swoje trzy grosze wtrącił także Radosław. Zdradził, że aby dobrze wypaść, to po prostu trzeba być sobą. „Wedle powiedzenia, że prawda...