• Informacje na temat:

  najlepsza reklama

Artykuły na temat: najlepsza reklama
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak musieli zagrać w reklamie. Przez kredyt we frankach!

  U szczytu popularności usunęli się w cień. Ważniejsi byli synowie. Ale mniej pracy to też mniej pieniędzy. Joanna Brodzik podjęła więc decyzję o powrocie na plan zdjęciowy!

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  ...w telewizji, teatrze i występowała w reklamach. Odkąd ukończyła prestiżową National Theatre School of Canada w 1993 roku, pojawiła się w wielu filmach, jak choćby "Purpurowe skrzypce", "Pod słońcem...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • "Blondynka": Joanna Moro nie chce grać w reklamach!

  Brawurowe występy na parkiecie "Tańca z gwiazdami" sprawiły, że Joanną Moro zaczęli interesować się specjaliści od promocji najrozmaitszych towarów i marek. Aktorka została wręcz zasypana propozycjami udziału w reklamach... Popularność i sympatia widzów, jakimi cieszy się Joanna, uplasowały ją w czołówce najbardziej pożądanych przez reklamodawców gwiazd. Serialowa Anna z "Anny German" - choć...

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

 • Była Koterskiego w reklamie!

  Beata Sadurska, piękna i wysportowana absolwentka AWF-u, bywalczyni programu Bar, do niedawna ukochana Miśka Koterskiego okazała się dobrą reklamą dla Polski - w hiszpańskiej Saragossie.

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Awantura o reklamę z Clooneyem

  Lavazza zarzuciła Nespresso, że swoją reklamą, której scenerią jest raj, skopiowała jej pomysł. Włosi przypominają, że od 15 lat przygotowują kolejne spoty reklamowe Lavazzy, rozgrywające się właśnie w Niebie. Wielokrotnie otrzymały one nagrody dla najlepszych reklam. Reklama Nespresso wygląda następująco: George Clooney wypija kawę i w sklepie firmowym kupuje spory zapas jej saszetek do...

 • Zwiastun "Bogów" powalczy z amerykańską superprodukcją

  Zwiastun filmu "Bogowie", w reżyserii Łukasza Palkowskiego, znalazł się na liście nominowanych do Golden Trailer Awards 2015. Nagroda jest przyznawana od 1999 roku i zyskała prestiżową renomę "Oscara" wśród trailerów.

Zdjęcia na temat: najlepsza reklama
Wideo na temat: najlepsza reklama
Dyskusje na temat: najlepsza reklama