• Informacje na temat:

  najlepszą rzeczą

Artykuły na temat: najlepszą rzeczą
 • Kasia Skrzynecka zasypywana ofertami pracy!

  Wygląda na to, że udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" jest najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się Kasi Skrzyneckiej (43 l.) od lat!

 • Steve Albini: Prince to fioletowy karzeł, którego muzyka jest trucizną

  Członek grupy Shellac oraz producent płyt Nine Inch Nails, Nirvany i PJ Harvey, Steve Albini, w wywiadzie dla "The Guardian" nazwał księcia popu...fioletowym karłem.

 • "Hoży doktorzy": 1. sezon na FOX

  Czy można być dobrym lekarzem i jednocześnie wierzyć w jednorożce? Można, a John Dorian (Zach Braff ) jest tego najlepszym przykładem. Pracujący w szpitalu Świętego Serca J.D. jest niepoprawnym marzycielem, który na swoje nieszczęście martwi się losami pacjentów. Jedyną rzeczą, która sprawia mu więcej radości niż sny na jawie oraz możliwość niesienia pomocy pacjentom, jest perspektywa spotkania...

 • Śpiewający kapitan Spock. Muzyczny epizod Leonarda Nimoya

  Był gwiazdą i symbolem "Star Treka", jednak niewiele osób wie, że Leonard Nimoy, czyli ekranowy Spock, miał też w swoim życiu muzyczny epizod. Dodajmy, że był on bardzo krótki i dziwny.

 • ...- tylko czysty seks... No, ale pieniądz jest niebywale ważną rzeczą zawsze (...)" - dodała. Zgadzacie się z opinią Krystyny Sienkiewicz?

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Gwiazdor "Top Model" zszokował "fanów"! Apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Adamowicza!

  Adamowicza i wytłumaczyć motywy jego zbrodni.  "Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość...

 • Michał Żebrowski o Teatrze 6. piętro

  Teatr 6. piętro świętuje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowywane są trzy premiery - będzie propozycja dla tych, którzy lubią satyrę polityczno-obyczajową, i dla miłośników literatury rosyjskiej. Z kolei tekst do specjalnego muzycznego przedstawienia napisał Wojciech Młynarski.

 • Lech Dyblik: Choroba niemal zniszczyła mu życie. Oto cała prawda

  Choć aktor od lat żyje w trzeźwości, twierdzi, że chorobie alkoholowej wiele zawdzięcza.  "Jest najlepszą rzeczą, jaką dostałem od Boga. Dzięki niej miałem szansę zrozumieć, kim jestem" - mówi z przekonaniem Lech Dyblik.  Wychował się w katolickim domu, jednak brakowało w nim miłości. Rodzice często się kłócili. Tata znikał na całe dnie. Wracał podchmielony, a wtedy wszczynał głośne awantury...

 • Avril Lavigne na odwyku? Wokalistka zaprzecza

  Według plotek problemy zdrowotne artystki miały być związane z odwykiem. Jednak Avril Lavigne nie zostawiła cienia wątpliwości, że nie o taką chorobę chodzi.