• Informacje na temat:

  najlepsze domy w polsce

Artykuły na temat: najlepsze domy w polsce
 • Karolina Gruszka wraca do Polski! Dlaczego uciekła z Rosji?

  ...dwa domy dało się aktorce we znaki. Decyzja o przeprowadzce nie była łatwa ze względu na wysoką pozycję zawodową męża, który w Moskwie pełnił funkcję dyrektora teatru Praktika. Karolina też świetnie...

 • "Anioł Śmierci": Premiera zwiastuna!

  "Anioł Śmierci" to nakręcony z rozmachem i dbałością o detale horror, który podobnie jak "Sierociniec", "Obecność" czy "Anabelle" przywołuje to, co najlepsze w klasycznym filmie grozy. Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 lutego 2015 roku. Jako pierwsi prezentujemy polski zwiastun "Anioła Śmierci".

 • Wojciech Fibak ociepla wizerunek! "Częstowałem Micka Jaggera i Andy'ego Warhola polską kiełbasą"

  ...nowojorskich i paryskich ulicach" - mówił Fibak. Podkreślił, że jego domy zawsze były bardzo "polskie". Gdy mieszkał w Stanach, gosposie zawsze przygotowywały białe kiełbasy, bigos i flaki, którymi zachwycone były światowe gwiazdy. "Moi sąsiedzi w Stanach zawsze przychodzili, zajadali się, a potem wychwalali naszą kuchnię. Zawsze starałem się pokazać to, co z Polski najlepsze. Częstowałem Micka...

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

 • "Belfer": Magdalena Cielecka najbardziej zazdrości innym... stabilizacji

  Magdalena Cielecka, czyli Katarzyna Molenda z "Belfra", nie kryje, że czasami zazdrości niektórym swym rówieśnicom tego, że mają mężów, dzieci i domy z ogródkiem oraz że mogą planować wakacje z rocznym wyprzedzeniem. - Zazdroszczę im, że ich starość jest przewidywalna - mówi.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Beata Kozidrak nie chce, by mąż zapraszał swoją partnerkę do ich apartamentu!

  Rozstanie to jednak trudny proces - przekonuje się o tym Beata Kozidrak (56 l.), która co prawda rozwód ma już za sobą - 8 lipca 2016 roku zapadł wyrok, ale jeszcze nie podzieliła z byłym mężem majątku. A jest co dzielić. Co najmniej trzy domy w Polsce, auta, samolot, posiadłość w RPA i w Hiszpanii. I właśnie ta ostatnia nieruchomość może być kością niezgody między byłymi małżonkami...

 • "W Polsce przeżyliśmy szok kulturowy"

  zespołu -"Rome Wasn't Build In a Day". Przypieczętowaniem sukcesu zespołu jest tegoroczny album "Charango", okupujący czołówki europejskich list przebojów. Grupa zdobyła popularność także w Polsce, a płyta(...) wokalistka Skye Edwards opowiedzieli między innymi o płycie "Charango", brytyjskim rynku muzycznym, wrażeniach z pobytu w Polsce i kupowaniu butów.

 • Gdzie leży Grabina?

  Zdjęcia do sagi rodu Mostowiaków powstają w prawie stu lokalizacjach. A słynnej za sprawą najpopularniejszego serialu w Polsce Grabiny nie znajdziemy na żadnej mapie Polski. Poznaj sekrety z planu!

 • Jak gotują gwiazdy?

  Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, z pewnością jest to kuchnia. Już w niedzielę, 17 marca, w specjalnym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy czterech celebrytów, poznamy ich domy i fascynacje kulinarne.